8 Mayıs 2023 Pazartesi

Skal İstanbul Sunset Cruise Teknesi’nde Sektörle Bir Araya Geldi

Skal International İstanbul Kulübü 8 Mayıs tarihinde Sunset Cruise Teknesi’nde keyifli bir Boğaz Gezisinde bir araya geldi. Skal Başkanı Can Arınel; “Biz arada geçmiş dönem başkanlarımızla önümüzdeki stratejileri tartışmak ve paylaşmak için bir araya geldik. 


Ne yazık ki ülkemiz zor bir dönemden geçti bu zor dönemde de biz elimizde olmayan nedenlerle ayrı düştük. Yeniden toparlanıp, bir araya gelmek için bir kaç program planladık. Dünya Müzeler Haftası nedeniyle 30 Mayıs Gülhane’de Sarnıç Restoran’da olağan toplantımız için bir arada olacağız. İBB Miras’ın bizim hayatımıza dokundurduğu en önemli projelerden biri Yerebatan Sarnıcı’nın yenilenmesi oldu. Hep birlikte gezeceğiz. Haziran ayında eşli gecemiz olacak. 


Skalite ile ilgili müjdemiz olacak. Planladığımız şekilde 20 Eylül’de Lütfi Kırdar’da bir arada olacağız. Bir büyük müjde de bunlardan bağımsız ve ayrı Türkiye için ayrı bir katkı olduğuna inandığımız Skal Mezopotamya Kulübü için açılışını ve kuruluşunu gerçekleştireceğiz. 


Son olarak da sadece bugün değil, 7 dönemdir dersleri gerçekleştirmemize destek olduğundan dolayı Sunset Cruise İşletme Yöneticisi Sezen Akyazı’ya teşekkür ederiz” diyerek plaket takdim etti. 


Skal Başkanları ile Skal Tostu yapıldı.


Skal Life Dergisi’nin çıkan 2 sayısı davetlilerle paylaşıldı.

Kokteyl ve DJ performansla geçen gecede davetliler birbiriyle keyifli sohbetler gerçekleştirdi. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder