7 Nisan 2023 Cuma

NG HOTELS, ara tatil döneminde özel proğramla sizleri bekliyor

NG Hotels, Sapanca ve Afyon’daki otellerinde okul dönemine keyifli bir mola vermek isteyen ailelere karnaval havasında, bol aktiviteli bir tatil sunuyor. NG HOTELS, ara tatil dönemi ve 23 Nisan’da çocuklara özel olarak hazırladığı birbirinden keyifli oyun ve aktivitelerle okula ara veren öğrencilere zamanın nasıl geçtiğini unutturacak. Atölye çalışmalarından ödüllü yarışmalara birçok eğitici ve eğlenceli etkinlik hazırlayan NG AFYON, NG SAPANCA ve NG ENJOY, her yaştan misafirlerine unutulmaz bir tatil yaşatacak. 

ng-enjoy-ng-sapanca.jpg

NG AFYON’DA ÇOCUKLAR BOLCA EĞLENİRKEN AİLELER TERMAL KEYFİNE DOYACAK 

Çocuklar için birbirinden eğlenceli etkinlikler hazırlayan, termal suları günümüzün wellness uygulamaları ile en üst seviyesine ulaştıran NG Afyon, masaj ve SPA uygulamalarıyla konuklarına eşsiz bir tatil deneyimi sunarken özel olarak hazırlanan aktiviteleriyle çocuklara da unutulmaz bir tatil vadediyor. Kaydıraklı havuzlar, ödüllü yarışmalar, mini disco ile okul döneminin yorgunluğunu atacak çocukları NG AFYON’da animasyon film saatinden sanat etkinliklerine kadar birçok seçenek bekliyor. 

ng-enjoy-ng-sapanca-001.jpg

NG SAPANCA VE NG ENJOY’DA YETİŞKİNLER DE ÇOCUKLUĞUNA DÖNECEK

NG ENJOY ve NG SAPANCA, 15-23 Nisan tarihleri arasında Sincap Kulüp’te sanat etkinliklerinden tangram yarışmasına, mandala çalışmasından forest art-natür kompozisyon etkinliğine zengin bir program sunuyor. Yetişkinlere dart, bisiklet, bocce, mini golf, nal atma, okçuluk gibi etkinliklerle bol hareketli bir tatil yaşatacak NG SAPANCA ve NG ENJOY’da jonglör show, mini disco ve teenager karaoke gibi etkinlikler de gerçekleşecek. Çocuklar bir yandan oyun oynarken bir yandan da anne babaları ile birlikte doğayla iç içe keyifli bir tatil geçirme fırsatı bulacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder