14 Aralık 2023 Perşembe

CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul 10. Yılını kutladı

CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’in onuncu yıl ve 2024’e hoşgeldin etkinliği yoğun katılımla gerçekleşti. CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul Genel Müdürü Murat Arslan; “Sevgili dostlar, kıymetli misafirler Cumhuriyetimizin yüzüncü, açılışımızın onuncu yılında 2023 yılına güle güle 2024’e hoşgeldin demek için bir araya geldik. Davetimize katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum CVK Park Bosphorus’a, evinize hoşgeldiniz. Bu değerli, tarihi mirası CVK Park Bosphorus adıyla Türk turizminin hizmetine kazandıran Çevik ailesine şükranlarımı sunuyorum. Kalıcı ve uzun vadeli başarılar elde etmek için ilk marka vizyon ve misyonunu belirledik.

cvk-park-bosphorus-hotel-istanbul-genel-muduru-murat-aslan.jpg

Sizlerin de  katkılarıyla bugünlere kadar geldik. Otelimizi, İstanbulumuzu ve ülkemizi tanıtmak için yoğun çaba sarf ediyoruz. 6 temsilcilik kurduk. Otelimizin tanıtım ve reklam çalışmalarını birlikte yürütüyoruz. CVK Park Bosphorus İstanbul Hotel olarak farklı ülkelerde varlığımızı duyurmayı hedefliyoruz. Kalite ve hizmet anlayışıyla fark yaratan oteller arasında birinci sırada yer almak için var gücümüzle çalışıyoruz.

cvk-park-bosphorus-hotel-istanbul-genel-muduru-murat-aslan-001.jpg

Yakın zamanda Karaköy’de Galataport’un sırasında yeni bir otel projemiz var. Globalleşme yolunda atacağımız çok adımlarımız var. Vizyonumuz hizmet verdiği her yerde ve her konseptte yaşam merkezi olmak. Değerlerimiz dünyaya saygı, sürdürülebilirlik, dijitalleşme. Bu vizyon, misyon ve değerlerimizle markamızı gelecek yüzyıllara taşımak istiyoruz. 2024 yılında önceki yıllardan daha fazla işbirliği içerisinde, birlikte daha büyük işbirliklerine adım atacağımız düşüncesindeyim” dedi. Katılan misafirler canlı müzik ile eğlendi, keyifli bir gece geçirdi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder