5 Temmuz 2016 Salı

Electrolux Ideas Lab evlerin geleceğine ilham vermeye hazırlanıyor

Electrolux’ten yeni bir yaratıcı fikir yarışması
Electrolux, bugünün ve geleceğin evleri için yaratıcı fikirleri ortaya çıkaracak yeni bir global yarışma olan “Electrolux Ideas Lab”i başlatıyor. Yarışmaya 18 yaşın üzerindeki herkes katılabiliyor. Katılımcılar www.electroluxideaslab.com adresinden ön kayıt yaptırarak yarışmayla ilgili detayları takip edebiliyor. Electrolux, insanların gelecekte evlerinde daha lezzetli, sağlıklı ve sürdürülebilir yemek yapmalarına ilham verecek yaratıcı fikirlere “Electrolux Ideas Lab” ile çağrı yapıyor. Akıllı telefon uygulamalarından, yemek paylaşım programlarına, mutfak aletlerinden, pratik fikirlere ya da tamamen donanımlı iş fikirlerine kadar her türlü proje yarışmada katılabiliyor. Bu yarışmada sınırları yarışmacıların hayal gücü belirliyor.

Electrolux Pazarlama Direktörü MaryKay Kopf, Electrolux Ideas Lab ile ilgili şunları söyledi: “Hızla değişen bir dünyada yaşıyoruz. Geleceğin evleri için en iyi fikirler hali hazırda annelerin, babaların, yemek bloggerlarının ya da evdeki şeflerin aklında olabilir. Tüketicilerimizin zihinlerindekileri açığa çıkartacak bu platformu oluşturarak yaratıcı fikirleri ödüllendireceğiz ve kazananların fikirlerini daha da ileriye taşımalarını sağlayacağız. Bu platform ayrıca sunduğumuz ürün ve hizmetlerle mükemmel tüketici deneyimi yaratma konusunda daha da iyi olmamızda bize yardımcı olacak.”

Electrolux Ideas Lab’den büyük ödül
En iyi fikrin sahibi, 10.000 Euro para ödülünün yanı sıra İsveç’in başkenti Stockholm’a 5 günlük bir gezi kazanma şansı yakalayacak. Gezi kapsamında kazanan yarışmacılara yaratıcı fikirlerini bir sonraki aşamaya taşıyabilmeleri için gerekli olan tüm destek sağlanacak. Yarışma süreci, değerlendirme kriterleri ve ödül detayları 15 Ağustos 2016’da www.electroluxideaslab.com üzerinden duyurulacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder