13 Temmuz 2016 Çarşamba

Corendon Havayolları, Türkiye´nin en büyük 500 şirketi arasındaki yerini aldı

Corendon Fortune 500 listesinde yükselmeye devam ediyor
Corendon Havayolları, “Fortune 500 Türkiye” listesine 231. sıradan girerek 5. kez Türkiye´nin en büyük 500 şirketi arasındaki yerini aldı.Corendon Havayolları, şirketleri net satışlar, faiz/vergi öncesi kar-zarar, aktif toplam ve öz kaynak değerlerine göre sıralayan ve Türkiye’nin en büyük 500 şirketinin açıklandığı “Fortune 500 Türkiye”de bu yıl da ilk 250 şirket arasında yer aldı.

 Corendon Havayolları Genel Müdür Yardımcısı Olcay Türker, bu başarı ile ilgili şunları söyledi: “Dünyanın en itibarlı araştırmalarından biri olan listenin Türkiye ayağında her sene yükselerek yer almak bizler için gurur verici. 2005 yılında sektöre adım atan Corendon Havayolları, istikrarlı büyüme politikaları sayesinde bugün Türkiye´nin ve Avrupa’nın önde gelen firmalarından birisi olarak yoluna devam ediyor. Dünya genelindeki ekonomik sıkıntılardan ve bölgesel sorunlardan dolayı birçok şirketin ancak büyüklüğünü korumakla yetindiği bir dönemde, gerek Türkiye’de gerekse yurtdışında yeni pazarlarda operasyonlar yürüterek ciromuzu kontrollü bir biçimde arttırıyoruz. Sektörde edindiğimiz başarılı konumumuzu korumak ve yerimizi sağlamlaştırmak hedefleri ile çalışmalarımıza özveri ile devam ediyoruz.”Hizmet kalitesi ve sektöre getirdiği yeniliklerle uluslararası hava taşımacılığının önde gelen firmaları arasında adından sıkça söz ettiren Corendon Havayolları, 2012 yılı itibariyle her sene Capital ve Fortune dergileri tarafından açıklanan listelerde “Türkiye’nin en büyük 500 şirketi” arasında yer almaktadır.

1 yorum:

  1. Ucuz otobüs bileti bulmak artık çok kolay. Online olarak internetten ucuz otobüs bileti https://www.3havalimanı.com/otobus-bileti satın alabiliyorsunuz. İnternet üzerinden hizmet veren onlineterminalim.com sitesinde bütün otobüs firmalarının seferlerini karşılaştırıp, en ucuz otobüs biletini bulup alabiliyorsunuz.


    Lüks Kahramanmaraş, Lüks Karadeniz, Lüks Karaman, Lüks Mersin, Lüks Turizm, Malatya Kernek Turizm, Mavi Karadenizliler, Lüks Elazığ, Lüks Erova, Lüks Erzincan, Lüks Gümüşhane, Mermerler, Mersin Köksal Turizm, Mersin Seyahat otobüs firmalarının online bilet işlemlerini https://www.3havalimanı.comdan yapabilirsiniz.

    YanıtlaSil