14 Şubat 2023 Salı

Tüm TÜRKİYE Yardım Seferberliğinde

Ataşehir Kaymakamlığı, yaraları sarmak için yardım kampanyası başlattı. Ataşehir Kaymakamlığı, yaraları sarmak için Anadolu yakası muhtarları aracılığı ile  toplanan yardım kampanyasıyla  tırları deprem bölgesine götürüyor. 


Kahramanmaraş merkezli meydana gelen 7.7 büyüklüğündeki depremin ardından Ataşehir Kaymakamlığı yaraları sarmak için yardım kampanyası başlattı. Anadolu yakası muhtarları ve vatandaşlardan gelen yardımlar, Prof Faik Somer Spor Lisesi bahçesinde bulunan kapalı spor kompleksinde, Ataşehir Kaymakamı İsmail Hakkı ERTAŞ'ın önderliğinde, Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Prof Faik Somer Spor Lisesi Müdürü Halil İbrahim Yetimoğlu'nun katılımıyla ve Ataşehir AFAD  koordinasyonu ile toplanarak ayrı ayrı kolilerde istiflenerek en kısa sürede deprem bölgesine ulaştırılacak.

prof-faik-somer-spor-lisesi-atasehir-kaymakami-ismail-hakki-ertas-atasehir-afad-prof-faik-somer-spor-lisesi-muduru-halil-ibrahim-yetimoglu.jpg

5 Kamyon koli Prof. Faik Somer Spor Lisesi bahçesinde bulunan kapalı spor kompleksine ulaştı.Bölge okullarında da çalışmalar devam ediyor. Toplanan yardımlar ise kolilenerek ihtiyaca yönelik malzemelerle depremzedelere ulaştıralıcak.

prof-faik-somer-spor-lisesi-atasehir-kaymakami-ismail-hakki-ertas-atasehir-afad-prof-faik-somer-spor-lisesi-muduru-halil-ibrahim-yetimoglu-001.jpg

Prof Faik Somer Spor Lisesi bahçesinde bulunan kapalı spor kompleksinde kolilerin hazırlanmasında gönüllüler öğretmenler AFAD Gönüllüleri çalışıyor. Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi merkezli meydana gelen ve birçok ilde hissedilen 7.7 büyüklüğündeki deprem sonrasında yardım kampanyaları devam ediyor. Ataşehir Kaymakamlığı yaraları sarmak için harekete geçti.

prof-faik-somer-spor-lisesi-atasehir-kaymakami-ismail-hakki-ertas-atasehir-afad-prof-faik-somer-spor-lisesi-muduru-halil-ibrahim-yetimoglu-002.jpg

Bölgedeki depremzedelerin ihtiyaçlarının giderilmesine destek olmak için başlatılan yardım kampanyası çerçevesinde, Ataşehir Kaymakamlığı, Ataşehir AFAD ve Ataşehir İlçe Millieğitim Müdürlüğü  Prof Faik Somer Spor Lisesi bahçesinde bulunan kapalı spor kompleksinde toplanan yardım malzemeleri, en kısa sürede bölgeye ulaştırılmak üzere hazırlanarak yola çıkarılacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder