14 Ağustos 2017 Pazartesi

Uzakrota Balkanlar’a Açılıyor

Türkiye turizm sektörünün önemli etkinliklerinden Uzakrota Travel Summit, global hedefleri doğrultusunda yurt dışındaki ilk etkinliğini Belgrad’da gerçekleştirecek. 27 Ekim’de Metropol Hotel Belgrad’da düzenlenecek zirvede, turizm ve medya sektöründen tanınmış isimlerin yanı sıra, iş dünyasından temsilciler ve dijital girişim konusunda önemli başarılar elde etmiş isimler de yer alacak. 27 Ekim’de Belgrad’da gerçekleşecek Uzakrota Balkan Travel Summit’in konuşmacı programı da belli oldu. Balkanlardan 600 turizm profesyonelinin katılacağı zirveye, turizm konusunda etkin blogger’lar, medya dünyasından tanınmış isimler de katılım gösterecek. 

Uzakrota Balkan Travel Summit ilk yılında Balkan turizmine yön veren önemli isimleri ağırlayacak. Türkiye ve Balkan turizminin dünyadaki sesi olan uluslararası ticaret ör-gütleri de zirvede yer alacak. İşbirliği örgütleri ve sektörel birliklerin yöneticileri, turizm sektöründen yüzlerce katılımcıya çok değerli bilgi ve deneyimlerini aktaracak. Zirveye katılacak isimler arasında yer alan Sırbistan Türkiye Büyükelçisi Tanju Bilgiç ve Air Serbia Eski CEO’su Vladimir Ognjenoviç, Balkan turizmindeki gelişmeleri konukla-rına aktaracak. Zirveye ayrıca AtlasGlobal’in Sırbistan ve Bosna Ülke Müdürü Ender Karaca, Yugoslavya Turizm Acentalar Birliği Başkanı Aleksandar Senicic, Oki Air ve Montenegro Turizm Acentalar Birliği Başkanı Orhan Hodzic, DEIK Türkiye-Sırbistan Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Aleksandar Medjedoviç, BalkanViator Kurucusu Matija Biljeskovic, Tourism Malaysia’nın Türkiye, Bulgaristan, Azerbaycan ve Romanya Pazarlama Müdürü Çağrı Sağlık konuşmacı olarak zirvede yer alacak. Konuşmacı liste-sinde ayrıca Be in Kosova(Kosova Turizm Ofisi) CEO’su Alban Rafuna, Makedonya Ti-caret Odası Turizm Bölüm Başkanı Arkan Kerim, Devim Tours Sarajevo Başkanı Bülent Biçer, Air Ticket Arena Kurusucu Kresimir Budinski, Tourism Korea’nın Türkiye, Bulga-ristan, Azerbaycan ve Romanya Pazarlama Müdürü Erkan Aslantaş, Hotel Runner Ku-rucusu Arden Agopyan, Altavia Dekatlon Türkiye Genel Müdürü Vadi Efe, Wirecard Türkiye Genel Müdürü Dündar Özdemir, Mida Ajans Başkanı NikolaPantovic ve Turi-zam i Putovanja Başkanı Milan Stojkovic gibi isimler de bulunuyor. 
Balkan turizmi değerlendirilecek

AtlasGlobal’in ana sponsor olduğu zirvede, Türkiye ve Balkan turizminde yurtdışından gelen doğrudan yatırımlar, Balkan turizmindeki coğrafi zorluklar, Türkiye ve Balkan-lardaki sağlık turizm fırsatları, turizm geleceğini şekillendiren trendler ve yeni teknolo-jiler konuşulacak. Uzakrota Balkan Travel Summit 2017’ye katılım, program ve konuşmacılar hakkında daha fazla bilgi almak için  
https://www.uzakrota.com/balkansummit17/  adresinden yayın yapan etkinlik sayfası ziyaret edilebilir. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder