29 Temmuz 2022 Cuma

AFETNAME İsimli Komedi Filmi Vizyona Girdi

TV ekranlarının ve beyaz perdenin güzel oyuncusu Derya Şen, uzun süredir üzerinde çalıştığı sinema filmi çalışmasını tamamladı ve vizyona 29 Temmuz 2022 de vizyona girdi.

TURİZMİNSESİ


Afetname geniş oyuncu kitlesiyle birlikte, Özdilek AVM Cinetime’de filmin basın lansmanı gerçekleştirdi. Özen filmin dağıtımını yapacağı “AFETNAME” isimli sinema filmi projesinde oğlu Toprak Can Akbacak ve eşi ünlü şef Ayvaz Akbacak önemli karakterlere hayat verirken ünlü oyuncu Derya Şen, bu kez kamera karşısına ailesi ile geçti. Güzel oyuncu Derya Şen Oğlu Toprak Can ile ana oğul kamera karşısına geçerek Afetname komedi filminde beyaz atlı prensini arayan afet karakterinin entrikalarla dolu ajans hikayesini anlattı.

derya-sen-projesi-afetnameozdilek-avm-cinetimeampilonun-kurucu-ortagi-ve-yonetim-kurulu-baskani-olan-alaeddin-babaogluchef-ayvaz-akbacak-001.jpg

AFETNAME SEVİLEREK İZLENECEK BİR KOMEDİ FİLMİ

29 Temmuz 2022 Cuma günü vizyona giren Derya Şen projesi “AFETNAME” isimli sinema filminde başrolü Derya Şen ve Umut Özkan paylaşırken birçok yapımda birlikte çalıştığı oyuncu arkadaşları Özlem Savaş, Sevil Uyar, Ebru Kocaağa, Naci Taşdöğen, Ferdi Atuner, İlhan Karamanoğulları, Tolga Öz, Ömer Duran, Gülfem Eğilmez, Batuhan Soncul, Hasan Ballıktaş, Deniz İrem Morkoç ile aile bireylerinden ise  Derya Şen Akbacak’ın oğlu Toprakcan Akbacak ve Derya Şen Akbacak’ın eşi Ünlü Chef lezzetli yemeklerin efendisi Ayvaz Akbacak canlandırdıkları karakterlerle gala gösteriminde beğeni ve taktirle karşılandı. Yapımcılığını Mert Yapım medya adına Mert Ozan Düz’ün gerçekleştirdiği, hikayesi Derya Şen ve senaryosu Şeyda Delibaşı imzası taşıyan “AFETNAME” isimli komedi tarzındaki sinema filminin yönetmen koltuğunda Ahmet Yaşar Gümüş oturdu.

derya-sen-projesi-afetnameozdilek-avm-cinetimeampilonun-kurucu-ortagi-ve-yonetim-kurulu-baskani-olan-alaeddin-babaogluchef-ayvaz-akbacak.jpg

ÜNLÜ TURİZMCİ ALAEDDİN BABAOĞLU SİNEMAYA GÖZMÜ  KIRPIYOR

Ampilo'nun Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı olan Alaeddin Babaoğlu, uluslararası konuk ağırlama ve eğlence endüstrisinde çok önemli işlere imza atmış duayen bir turizmcidir. Otel zincirlerinin projelerinde ve kentsel dönüşüm projeleriyle adından övgü ile bahsedilen Babaoğlu şimdi de sinema yapımcılığına mı soyunuyor. İnşaat sektöründe faaliyet gösteren ünlü iş insanı Alaeddin Babaoğlu Afetname sinema filmi projesine eğitim alanında Derya Şen akademisine desteğini verdi yapımcılığa göz kırptı. Derya Şen mutfağından çıkan Afetname  sinema filmine desteğini esirgemeyen Türk sinemasına katkıda bulunan   Alaeddin Babaoğlu, Eşi ve Oğlu ile  Afetname  Sinema Filmi Galasına katıldı konuklar tarafından birlikte fotoğraf çekilerek tebrik edildi.

DERYA ŞEN EKİBİNE VE BASIN DOSTLARINA TEŞEKKÜR ETTİ

Derya Şen projesi AFETNAME Özdilek AVM Cinetime’de basın lansmanı gerçekleşen etkinlikte, Derya Şen yanımda olan ekibime, oyuncu dostlarıma, aileme ve her daim yanımda olan basın emekçilerine  çok teşekkür ediyorum dedi. Turizminsesi.com ailesi olarak gişesi bol bir film olmasını temenni ediyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder