7 Kasım 2015 Cumartesi

Sinem Güven takılarını Mesa Koza 66’da tanıttı

Podyumlara veda ettikten sonra takı tasarlamaya başlayan ve koleksiyonlara imza atan Sinem Güven, Mesa Koza 66’nın ev sahipliği yaptığı etkinlikte, takılarını Başkentlilere tanıttı.

Ankara’nın değişmeyen gözde semti Gaziosmanpaşa’da yükselen MESA KOZA 66’daki etkinliğe, takıyı tarzın bir parçası olarak gören, Ankara cemiyet hayatının önde gelenleri katıldı. Sinem Güven’in takıları, davetlilerin beğenisini kazandı. Çocuklar için tasarladığı “Defne-Sinem Güven Koleksiyonu”, Hindistan’dan ilham aldığı ”Hathi Koleksiyonu”na imza atan Sinem Güven, bu kez koleksiyonlarını Başkentin tam kalbinde, manzara, konfor ve prestiji buluşturan Mesa Koza 66’da takı trendini izlemek isteyenlerle paylaşmaktan mutluydu.

Gaziosmanpaşa’da bilinen MESA kalitesi
Büyükelçiliklerin ve uluslararası kuruluşların yoğun olarak tercih ettiği Gaziosmanpaşa’da yer alan MESA KOZA 66, şehrin tüm kilit noktalarına dakikalar içinde ulaşılabilen bir konumda yer alıyor. Toplam 8.766 metrekarelik bir arazi üzerinde yükselen MESA KOZA 66, nitelikli bir yaşam alanı oluşturma hedefiyle toplam 49.756 m2 inşaat alanında hayata geçiyor.Yaşam tarzı ve tercihlere göre seçim alternatifleri Zemin+ 35 katlı kule blok ve zemin+8 katlı yatay blok olmak üzere toplam iki bloktan oluşan MESA KOZA 66, iki farklı alternatif yaşam biçimini bir arada sunuyor. MESA KOZA 66, “Kule”de 156 ve “Yatay Blok”ta ise 50 daire olmak üzere, çeşitli tip ve büyüklüklerdeki toplam 206 konut seçeneği ile tüm ihtiyaçlara yanıt veriyor. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder