17 Kasım 2015 Salı

TURİZM SEKTÖRÜ YILIN DÜĞÜNÜNDE BULUŞTU

Son dönemlerin dikkat çeken turizim markalarından biri olan Elite World Oteller Zinciri’nin sahibi Elik Ailesi ve yine turizm sektöründe faaliyetleri olan Bezaroğlu Ailesi çocuklarının en mutlu gününde turizm sektörünü ağırladı.


Turizm sektörünün tanınmış simaları arasında yer alan, şu an beş oteli ve yakın dönem yatırımları ile dikkat çeken Elite World Oteller Zinciri’nin Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Emel Elik, ailesi turizim sektöründe faaliyet gösteren, kendisi dijital pazarlama şirketi Pradma’da Genel Müdür olan Erdal Bezaroğlu ile muhteşem bir törenle dünya evine girdi.İstanbul’da 14 Kasım Cumartesi akşamı Shangri-La Bosphorus’da görkemli bir tören ile dünya evine giren Emel Elik Erdal Bezaroğlu’nun düğününe, ailelerin yanı sıra turizm sektörün önde gelen birçok ismi katıldı. Düğünde sahne alan sanatçı Ebru Yaşar davetlilerin büyük beğenisini kazanırken, törene Van Ticaret Odası Başkanı Necdet Takva, TUROB Başkanı Timur Bayındır, Ünlü estetisyen Yakup Avşar, Dilek Avşar, Öztanık Otelleri’nin sahipleri Nafi Öztanık, Saydan Öztanık, Ekin Teknolojii’nin sahibi Akif Ekin, Listelist’in sahibi Ahmet Kırtok, Turizm Medya Grubu Genel Müdürü Volkan Ataman ve Ayten Topçu gibi birçok isim katıldı.


Emel Elik’in nikah şahitliğini İstanbul Üniversitesi Anabilimdalı Başkanı Prof. Dr. Ünal Asan ve Marvel Tour yöneticilerinden Bilge Boyar yaptı. Damat Erdal Bezaroğlu’nun nikah şahitleri ise Amerikadan gelen arkadaşı iş adamı İsa Kılınç ve dayısı Yakup Demir oldu.


Mutlu çift ambiyansı, konukları ve konsepti ile çok konuşulacak düğünün ardından balayı için tercih ettikleri Şeyseller’e gitti.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder