8 Eylül 2017 Cuma

Hilton dünyaca ünlü stadyumun içinde hizmet verecek

Hilton’un (NYSE: HLT) orta ölçekli pazarda hizmet veren ödüllü markası Hilton Garden Inn, Birleşik Krallık’taki yeni otelinin açıldığını duyurdu. 150 odalı Hilton Garden Inn Manchester Emirates Old Trafford, markanın Manchester şehrindeki ilk oteli olma özelliğini taşıyor. 

Otelin konumu ise oldukça dikkat çekici. Lancashire Country Kriket Kulübü’ne ev sahipliği yapan 50 bin kapasiteli Emirates Old Trafford Stadyumu’nun içindeki otel, stadyumda düzenlenen spor karşılaşmalarını, konserleri ve diğer etkinlikleri takip etmek isteyenlere eşsiz bir konaklama imkanı sunuyor. Diğer yandan otelin sahayı gören taraftaki 85 odasının bir bölümü, maç ve etkinlik günlerinde konuklara özel localara dönüştürülüyor. Bu sayede otel, eşsiz eğlence imkanlarını yakından takip etme imkanı da sağlıyor. 

Hilton Worldwide Başkan Yardımcısı ve Avrupa, Orta Doğu, Afrika Bölgesi Başkanı Simon Vincent açılışı şöyle değerlendirdi: “Birleşik Krallık genelinde otel portföyünü genişletmeye devam eden Hilton; The Stadium of Light, Ageas Bowl ve Wembley’in ardından ülkenin önde gelen bir diğer spor merkezi olan Emirates Old Trafford’ın içerisinde de konaklama imkanı sunmaya başladı. Otelimiz, hem her yıl 450 bin kişi tarafından ziyaret edilen stadyumun konuklarına hem de Manchester şehrinde özel bir konaklama seçeneği arayan diğer seyahat tutkunlarına hitap ediyor.”

Hilton Garden Inn Manchester Emirates Old Trafford, merkezi konumuyla da öne çıkıyor. Old Trafford Metrolink istasyonuna yakın konumuyla kolay toplu taşıma imkanı sağlayan otel, İngiltere’nin spor başkenti Manchester’ın merkezine ise yalnızca 4.5 kilometre uzaklıkta. Otelin konukları, Manchester United Futbol Takımı’nın merkezine birkaç dakikalık bir yolculukla; Manchester Arena, Intu Trafford Centre, Legoland Discovery Centre gibi şehrin nemli noktalarına ise yine kısa yolculuklarla ulaşabiliyor.

Hilton Garden Inn Markası Küresel Başkanı John Greenlead şöyle konuştu: “Emirates Old Trafford, Birleşik Krallık’ın önde gelen spor, müzik ve etkinlik merkezleri arasında yer alıyor. Hilton Garden Inn’in Manchester’daki ilk tesisini böyle sıra dışı bir noktada açmış olmaktan dolayı gururluyuz. Bu açılışla birlikte Birleşik Krallık genelindeki otel sayımızı sekize, dünya genelindeki Hilton Garden Inn tesis sayısını ise 740’ın üzerine taşıdık.”  

Otelin odalarında ise konuklar için her türlü konfor yer alıyor. Konuklar, markanın imzasını taşıyan özel çarşaf ve yorgan seçeneklerinin yanı sıra her odada geniş çalışma masalarından, ergonomik çalışma koltuklarından ve minibarı da içinde bulunduran oda içi konukseverlik merkezlerinden faydalanabiliyor.

Otelin restoranlarından The Garden Grille’de konuklara hem taze ürünler kullanılarak anlık olarak hazırlanan kahvaltı seçenekleri hem de a-la-carte akşa yemeği sunuluyor. 24 saat açık olan The Pavilion Pantry® ise leziz atıştırmalık ve içecekleriyle ön plana çıkıyor. Ayrıca konuklar yine otel içerisinde 24 saat hizmet veren çalışma alanından, üst düzey fitness imkanlarından ve ücretsiz otoparktan da faydalanabiliyor. 

Diğer yandan Hilton Garden Inn Manchester Emirates Old Trafford, Hilton’un 14 markasında geçerli ödüllü sadakat programı Hilton Honors kapsamında yer alıyor. Ücretsiz program aracılığıyla doğrudan rezervasyon yapan konuklar, puan kazanma ve harcama imkanınının yanı sıra üyelere özel indirimlerden, ücretsiz Wi-Fi hizmetinden ve Hilton Honors mobil uygulamasının sunduğu diğer benzersiz avantajlardan da faydalanmaya hak kazanıyor. 

Daha fazla bilgi için Hilton Garden Inn Manchester Emirates Old Trafford adresini ziyaret edebilir veya şu numarayı arayabilirsiniz: +44-0161-8687100.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder