28 Eylül 2017 Perşembe

Skal İstanbul, Dünya Turizm Günü ve Yaza veda partisi düzenledi

Skal International İstanbul Kulübü ‘Dünya Turizm Günü’nü kutlayarak, yaza veda etti
Skal International İstanbul Kulübü tarafından düzenlenen Dünya Turizm Günü ve Yaza Veda Partisi 27 Eylül 2016, Çarşamba akşamı Mövenpick Hotel İstanbul Golden Horn’da üyelerin ve eşlerinin katılımıyla gerçekleşti

Skal Internatonal İstanbul Kulübü üyelerinin ve eşlerinin katılımıyla gerçekleşen Dünya Turizm Günü ve Yaza Veda kutlaması; Skal International İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Bahar Birinci, Yönetim Kurulu üyeleri Ata Eremsoy, Ayşe Önen, Elif Balcı Füsunoğlu, Can Arınel, Selma Tatar, Özen Kırant Yozcu ve Mövenpick Hotel İstanbul Golden Horn’un ev sahipliğinde düzenlendi. 
Bu anlamlı günde konuşma yapan Bahar Birinci, "2017-2018 sezonunun ilk buluşmasında tekrar bir arada olmaktan mutlu olduğumu ifade etmek isterim. 

Skal International İstanbul Kulübü olarak Türkiye’ye ve turizme katkıda bulunmaya, ülkemizin bu konuda gelişmesi için elbirliği ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu vesileyle hepinizin turizm gününü kutlarım. Ayrıca bu güzel günde, bu güzel mekanda , yaklaşan kış mevsimine merhaba demeden geride bıraktığımız yaza da hep beraber veda edelim" dedi.Geleneksel Skal toast’un da yapıldığı gecede, Mövenpick Hotel İstanbul Golden Horn’un Genel Müdürü Ahmet Arslan’a Skal İstanbul logolu özel hediye koleksiyonu hediye edildi. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder