16 Mart 2018 Cuma

TÜRSAB “ULUSLARARASI MICE DERNEĞİ”ne tam destek verdi

Uluslararası MICE Derneği üyeleri, TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya’dan “DÜNYA MICE ZİRVESİ” İçin tam destek aldı. Uluslararası MICE Derneği üyeleri, TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya ile Değişim Hareketi içinde bulunan Uluslararası MICE Derneği'nin 2. Başkanı  Hüseyin Kurt’a kutlama ziyaretinde bulundu

“Tüm sektör paydaşlarını bir araya getirmek ve kitlesel düzeyde temsilci olmak adına yola çıkan ve bu yolda hızlı fakat emin adımlarla ilerleyen Uluslararası MICE Derneği, 24-25 Şubat tarihlerinde gerçekleşen birlik seçimleri sonucunda güçlü bir destekle seçilen Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya ve Yönetim Kurulu Üyesi seçilen aynı zamanda Uluslararası MICE Derneği 2. Başkanı olan  Hüseyin Kurt’a tebrik ve hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Kalabalık ve bir çok sektör paydaşının da katıldığı ziyaret, Firuz  Bağlıkaya’yı oldukça memnun etti. Firuz Bağlıkaya “ mice segmenti bizim yönetim olarak önemsediğimiz segmentlerin başında geliyor. Mice segmenti olarak güzel ülkemizi ve şehrimizi tekrar eski günlerine kavuşturmak adına sektör paydaşlarıyla ve Ankara ayağıyla yoğun İlişkiler geliştireceğiz. Bu bağlamda derneğinizin çalışmalarını yakınen takip ediyor ve sizi de tebrik ediyorum. Tüm seçim süresince dile getirdiğim bir detayı tekrar ilginize sunmak isterim. Başta derneğiniz olmak üzere sektör paydaşları ile aynı masaya oturacağız. Önemle belirmek isterim ki tüm sektör paydaşlarıyla aynı masada sorun ve sıkıntıları konuşmuyor, birlikte çözüm aramıyor, proje ve fikirleri birlikte konuşmuyorsanız başarıya ulaşmanız mümkün değil. 

Uluslararası MICE Derneği Başkanı Serdar Söyler “ dernek olarak 2017 yılı içerisinde yoğun bir etkinlik sürecimiz oldu. Kurulduğumuz günden beri tek hedefimiz fayda üretmek, proje üretmek, sektöre ve paydaşlara dokunmak oldu. 2017 yılı içerisinde eğitimler, network etkinlikleri, famtrip’ler, sosyal sorumluluk projesi vb. gerçekleştirdik. Önümüzdeki süreçte çatı kuruluşumuz olan TÜRSAB’la çok daha yoğun İlişkiler kurup, segmentimizi ve derneğimizin faaliyetlerini ileriye taşıyacak çalışma içerisinde olmamızı arzu ediyoruz. Dernek olarak; ülkemizin imajını tanıtımına ciddi katkıda bulunarak Dünya MICE Zirvesi projemiz için destek talep ediyoruz. “dedi. TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya  görüşmede dile getirilen Dünya MICE Zirvesi için kurum olarak destek olacaklarını ve yanımızda olduklarını belirtti.


TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya’yı  Ziyarete gelen Uluslararası MICE derneği üyeleri aşağıdaki isimlerden oluşuyor 
1. Serdar Söyler - Jolly MICE
2. Mali Kanji - Maay EVENT
3. Nurçin Yürekli - MICE Profesyoneli
 4. Işıl Özmen - MICE Profesyoneli
 5. Umut Kaya - Boss Event Marketing
 6. Talha Sarıaslan - FTS Bilişim
 7. Serdar Uğur Girgin - Mavi Grup
 8. Nazan Bayrambey - QNB Turizm
 9. Ahmet Alakurt - Dream on Event
 10. Batuhan Seyirci - Heya Turizm
 11. Ferhat Özdemir - DBT MICE
 12. Taşkın Arık - System Transport
 13. Ece Dean Delen - Destination Options
 14. Ramazan Kaya - Efora Travel
 15. Pınar Turan - MICE Profesyoneli
 16. Cihan Oğhan - 2K Kaliteli Kurumsal
 17. Ercan Tavşan - Mercure Hotel Bursa
 18. Oytun Tan - Dream Shot
 19. Eyüp Pehlivan / Humanitas MICE
 20. Sema Uysal - Couture Travel Agency
 21. Seda Özzengin - Galya Kongre
 22. Ali Bekoğlu - Solution House
 23. Mesut Boz - Kadran Turizm
 24. Deniz Suerkan - Brand Travel
 25. Tamer Civelek - CVK Park Bosphorus
 26. Tamer Köseoğlu - Den Den Tekneleri
 27. Berkant Sert - Koşanadam Sanatçı Menajerliği
 28. Ali Rıza Arık - System Transport
29. Numan Coşkun - Slavland DMC

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder