9 Mart 2018 Cuma

TÜRSAB üyelerine yüzde 25 indirimle bilet sağlamaya başladı

TÜRSAB'ın yeni yönetimi, üyelerine yüzde 25 indirimle bilet temin etmeye başladı. TÜRSAB'ın yeni yönetimi, müze ve ören yeri biletlerine yüzde 25 indirimle üyelerine vermeye başladı

TÜRSAB Yönetimi, Biletlerin TÜRSAB-DÖSİMM işbirliğiyle doğrudan temin edileceğini duyurdu. Yapılan duyuruda Başaran Ulusoy yönetiminin yüzde 20 olarak yansıttığı indirim oranının da ihale şartnamesinde belirtilen yüzde 25 olarak yansıtılacağı vurgulandı. Konuyla ilgili olarak TÜRSAB'dan yapılan duyuruda şöyle: Bugün itibari ile Birliğimize yapılacak Müze ve Örenyeri Bilet talepleri DÖSİMM-TÜRSAB işbirliği ile üyelerimize temin edilecektir. Bilet talebi ve buna ilişkin ödemelerin, biletlerin kullanım tarihinden en az 10 gün önce aşağıda verilen Birlik hesabına yapılması kaydı ile Acentalarımız, ikinci bir bildirime kadar ihale şartnamesine göre asli hakkı olan %25 indirimle bileti TÜRSAB’dan alabileceklerdir.

Bilindiği üzere TÜRSAB - DÖSİMM şartnamesi uyarınca Birliğimize tanınan indirimli bilet için son gün 30.04.2018 olup adet sınırlaması bulunmamaktadır. Biletlerin kullanım süresi ise 1 yıldır. %25 indirim oranı işbu duyuru tarihinden sonra Birliğimiz üzerinden yapılan talepler için geçerli olup, daha önceki tarihlerde başka kurum/kuruluş/şirket vb üzerinden yapılan talepleri kapsamamaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder