12 Kasım 2022 Cumartesi

Hüseyin Kurt sorularınıza toplu yanıt verdi 

TURİZMİN SESİ


TÜRSAB 25. Dönem Genel Kurulu’nda  her hangi bir adayla ortak hareket etmiyorum. I-MİCE Başkanı Hüseyin Kurt;Yaklaşan TÜRSAB 25. Dönem Genel Kurulu ve seçimi hakkında açıklamada bulundu. Kıymetli sektör paydaşları, değerli dostlar ve derneğimizin güzide üyeleri,  Sizlerden uzunca bir süredir gelen telefon aramaları, mesajlar ve yüz yüze görüşmelerimizdeki sorularınız doğrultusunda bu mesajı toplu bir yanıt olması adına paylaşmayı uygun buldum. 


Üretmeyi, sektörü ve paydaşları adına katma değer yaratmayı, dertlerinizle dertlenmeyi, sorun ve problemlerinize çözüm yolu aramayı ve her daim yardım ve destek çağrınıza hazır olan bir kardeşiniz, dostunuz ve meslektaşınız olarak göstermiş olduğunuz teveccüh adına minnettarım. 

Malumunuz, genel kurulumuza çok az bir süre kaldı. 

26 ve 27 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek olan Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) 25. Dönem Genel Kurulu ve seçiminin başta acentalarımız, sektörümüz, ülkemiz ve dünya turizmi adına hayırlı olmasını arzu eder, seçilecek yönetimin birlik olmaktan hareket ederek kucaklayıcı, kapısı ve gönlü açık, acentalarımız ve sektör paydaşları adına tünelin ucundaki ışık olacak ve vizyon belirleyen bir yönetim olmasını temenni ederim.

Bu vesileyle tüm adaylara başarılar dilerken, her hangi bir adayla ortak hareket etmediğimi bilginize sunar, güzel günler dilerim. 

Saygı ve sevgilerimle,
Hüseyin Kurt 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder