19 Kasım 2017 Pazar

İş seyahatine dair ne varsa Seturbiz.com’da

Setur, Türkiye’nin ilk ve öncü kurumsal online seyahat platformu BookinTurkeycom’u  Seturbizcom adıyla yeniledi. Türkiye’nin turizm alanındaki öncü markası Setur, kurumsal iş seyahati alanında 16 yılı aşkın süredir hizmet vermeye devam eden kurumsal online seyahat platformu BookinTurkeycom’u Seturbizcom adıyla yeniledi. Sektörde yeni hizmet ve teknoloji uygulamalarıyla beraber yayına alınan Seturbiz.com’un lansmanı, 16 Kasım’da iş dünyasından tanınmış isimlerin de katıldığı bir davet ile gerçekleştirildi.


“Bizim işimiz sizin iş seyahatiniz”
Seturbizcom’un lansmanında konuşan Setur Genel Müdürü Ahmet Sönmez, “Setur, turizmin her alanında faaliyet gösteren lider bir markadır. Kurumsal pazar ise markamızın en güçlü olduğu alanların başında geliyor. Setur, kurumsal pazara yönelik online satışlarda son üç yılda toplam %80’lik önemli bir büyüme gösterdi. Artık yeni hedefimiz hızla global pazarda yer almak. Kurumsal seyahat kültürü kavramının öncüsü olan BookinTurkeycom seyahat danışmanlığı ve yönetim platformumuzu bu vizyonla yeniledik. Tecrübemiz ve yenilenen yüzümüzle Seturbizcom bizlere, kurumsal müşteri portföyümüzde bulunan global şirketlerimizin yurt dışı iştiraklerine de hizmet vermemizi sağlayacak. İlaç/medikal, otomotiv, perakende, bankacılık, inşaat, bilişim, gıda, tekstil sektörleri öncelikli olacak şekilde 2.423 kurumdan 85.653 aktif kullanıcıya %92 tavsiye edilme skoru* ile “Bizim işimiz sizin iş seyahatiniz” sloganıyla kurumsal online seyahat hizmeti veriyoruz. Bizimle çalışan kurumsal müşterilerimizdeki kullanıcılarımız bireysel seyahatlerinde de indirim kullanabiliyor, kurumsal seyahatlerden biriktirdikleri puanlarla seyahat edebiliyor. Bu lansman ile birlikte online toplantı rezervasyonu modülümüzü de hizmete açmış bulunuyoruz.” dedi.

Mevcut ve gelecekteki ihtiyaçları öngörerek hazırlandı
Şirketlerin seyahatlerini daha etkin, verimli, bilinçli, kontrollü ve risksiz yönetebilmesi için tüm birimlerin mevcut süreçlerini ve ihtiyaçlarını dinleyen Setur, Seturbizcom’da bu doğrultuda seyahat süreç yönetim alternatifleri sunuyor. Seturbizcom mevcut ve gelecekteki ihtiyaçları öngörerek hazırlanan teknolojisiyle şirketlerin içinde başlayan süreçlerden, seyahatin bitişinden sonraki masraf yönetimine ve raporlamalara kadarki süreci son derece sade ve yalın bir şekilde yürütüyor. 

Kurumların seyahat ihtiyaçlarının dijitalleştirilmesi üzerine öncü uygulamalar sunan Seturbizcom, şirketlere kendi seyahat prosedürlerini online ortamda oluşturma olanağı sağlıyor. Kurumların seyahat eden tüm çalışanları için ayrı limit ve onay mekanizmaları tanımlamalarını sağlayan Seturbiz.com, seyahat giderlerinin online raporlar ile takibi, elektronik fatura aktarımı, detaylı fatura dökümleri gibi çözümlerle finans departmanlarının da hayatını kolaylaştırıyor. 

Seturbizcom ile gelen yeniliklerden biri de “Toplantı Modülü”. Karşılaştırılabilir özel fiyatlarla beslenmiş bu modülde kurumlar şirket toplantıları için de uygun fiyat/mekân alternatiflerine kolayca erişebiliyor.Global bir teknoloji platformu olarak yaratılan Seturbizcom geleneksel/online/mobil hizmet, Seyahat Danışmanlığı, özelleştirilmiş limit ve onay mekanizması, VIP seyahat hizmeti, 7/24 profesyonel destek, geniş tedarik zinciri, konsolide online raporlar, maliyet tasarrufu, yönetim ve/veya işlem ücreti ile çalışma modeli gibi alternatifleri şirketlerin seyahat yönetmeliklerine uyumlu çalışabilen ve şirketlere ait sistemlerle entegre olabilen bir altyapı da sunuyor. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder