19 Kasım 2017 Pazar

Kapadokya’ya gelen Çinli turistler Kayseriyi hareketlendirdi

Çinli turistlerin Kapadokya’daki varlığı turizm sektörüne de olumlu yansıdı
1-8 Ekim tarihleri arasında kutlanan Çin Ulusal Günü ve Sonbahar Bayramı tatilini değerlendiren Çinli turistlerin bölgedeki varlığı turizm sektörüne de olumlu yansıdı. Gelen turistlerin sadece Kapadokya bölgesini değil çevre illeri de ziyaret ettiğini belirten Ommer Hotel Satış ve Pazarlama Müdürü Selda Alemdar bu durumun turizm ve otelcilik sektörüne olumlu yansıdığını vurguladı. 

Peribacaları, yer altı şehirleri, kaya manastırlar gibi birçok doğa harikasını barındıran Kapadokya bölgesi gelen Çinli turist kafileleriyle adeta yaz mevsimini yeniden yaşadı. Bölge turizmini canlandıran bu gelişmenin ardından görüşlerini paylaşan Ommer Hotel Satış ve Pazarlama Müdürü Selda Alemdar, “Ticaretin ve iş dünyasının kalbi olan Kayseri, gelen Çinli turistleri de en güzel şekilde ağırlamayı başardı. Çin Ulusal Günü ve Sonbahar Bayramı’nın kesişmesiyle, uzun tatil süresini bölgemizde değerlendirmek isteyen turistler hem yılın stresini attı hem de dünyada eşi benzeri olmayan peri bacaları, yer altı şehirleri gibi doğa harikalarını ve tarihi eserleri yakından görme fırsatı yakaladılar” dedi. Kayseri’nin ilk yerel 5 yıldızlı oteli olan Ommer Hotel’in verdiği üstün hizmetin geçtiğimiz günlerde dünya çapında önemli tatil ve seyahat destinasyonlarına verilen 'Tripadvisor Mükemmellik Sertifikası' ile ödüllendirildiğini hatırlatan Alemdar, uluslararası ve yerli ziyaretçilerin yaptıkları yorumlar ve değerlendirmeler ışığında verilen 'Mükemmellik Sertifikası' ödülü için; 96 milyon üye, 500 milyonun üzerinde yorum ve aylık 390 milyonu aşan ziyaretçinin görüşleri etkili oldu dedi. 

Ommer otel iş ziyaretlerini tatile dönüştürüyor
Sunduğu konfor ve bünyesindeki 'Joie Club' ile çalışırken tatil yapma fırsatı sunan 'Ommer Hotel', farklı tiplerdeki oda seçenekleriyle de misafirlerine müşteri odaklı hizmet vermeyi amaçlıyor. Kayseri ve çevre illerde turizm amacıyla gelen misafirlerine turistik otel hizmeti veren Ommer Hotel, iş dünyasına yönelik imkânları ve sosyal donatıları ile iş seyahatlerinin de vazgeçilmez adresi haline geldi. İş seyahatlerini tatile dönüştüren Ommer Hotel, şehrin panoramik manzarasına sahip 186 ferah odasıyla hizmet veriyor. Kayseri’nin geleneksel lezzetleri ve dünya mutfaklarından farklı tatları bir arada sunan otel içerisindeki Mons Argaeus Restaurant ise atmosferiyle yemekleri unutulmaz bir şölene çeviriyor.  İş seyahatlerini sağlıklı ve eğlenceli bir tatile dönüştüren Ommer Otel, Joie Club'le keyifli bir mola sunuyor. 2.200 metrekare alanda kurulu, Kayseri’nin en büyük hamamını içinde bulunduran Joie Club; fitness, wellness, SPA'nın yanı sıra kapalı havuz, Türk hamamı, sauna ve buhar banyosu gibi hizmetlerle yoğun iş temposunun yorgunluğunu dinlenerek ve keyifli zaman geçirerek atmayı vaat ediyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder