10 Şubat 2022 Perşembe

Mert Vardar; “Erken rezervasyon %40 ama sezonda %100 olabilir

Jolly Tour Mete Vardar, Sezonda fiyattan ziyade kontenjan sıkıntısı olacak fiyatlar %100 artabilir.Türkiye’nin acente ağı en yaygın ve güçlü büyüme performansı ile dikkat çeken firması Jolly, EMITT 2022 Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda da dikkat çeken turizm şirketi oldu. Düzenlenen basın sohbetinde Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar ve CEO & Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mert Vardar, 2022 yılında yabancı turistin Türkiye ilgisinde güçlü bir ivme beklediklerinin altını çizerken bu yıl içinde yurtdışına açılma hazırlıklarının son hız devam ettiğini belirtti. 

yonetim-kurulu-baskani-mete-vardar.jpg

Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar; “Her zamanki gibi EMITT Fuarı açılışını sizlerle birlikte yapıyoruz. Bugün turizm için önemli bir gün biz de ilk günden beri fuarın en büyük katılımcısıyız. Hem fuarın yoğunluğu hem de şirketimize verilen önem açısından büyük yoğunluk yaşıyoruz. Jolly’nin 35. yılı, 6 Kasım’da erken rezervasyonu sizlerle başlattık. Jolly olarak yoğun bir çalışma temposu içerisindeyiz” dedi.

ceo-yonetim-kurulu-baskan-yardimcisi-mert-vardar.jpg

Jolly TurYönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mert Vardar; “Değerli konuklar hepiniz hoş geldiniz. Heyecanlıyız, yaklaşık 2 senelik bir aradan sonra tekrardan EMİTT Turizm Fuarı’nda sektör temsilcileri ile birlikteyiz” dedi.

%40-50 ORANINDA SEPET ARTIŞI OLDU

Mert Vardar; “Kasım’da yaptığımız erken rezervasyonu birlikte başlattık. 2021 senesi özellikle belirli departmanlarımızı çalıştırabildiğimiz bir seneydi. Satışlarımız yurtdışı kısıtlamalarından dolayı hala tam açılmış değil. Ama yine bazı bölgelerde yoğun talepler alıyoruz. Belirli zamlardan dolayı Ocak ayı itibariyle tesislerle görüşerek zam oranı değişimi yaptık, %40-50 oranında sepet artışı oldu” dedi.

SEZONDA FİYATTAN ZİYADE KONTENJAN SIKINTISI YAŞANACAK

Mert Vardar; “Jolly olarak çok güçlü bir erken rezervasyon kampanyası başlattık. %25’e varan indirimlerden faydalanılabiliyor. Çok ciddi bir satış alıyoruz. Sezonda fiyattan ziyade kontenjan sıkıntısı olacak. Fiyatların daha da artacağı bir sezon olabilir bu noktada erken rezervasyonun önemi gözüküyor. Fiyat avantajlarından müşterilerimiz faydalanmaya devam edecek” dedi.

2022 BİZİM ALTIN YILIMIZ OLACAK

Mert Vardar; “Covid etkisini aşı politikasıyla azalttı. Biz ticari bir kurumuz fakat sosyal sorumluluğa da önem veren bir şirketiz. Covid döneminde hiç bir arkadaşımızla yolumuzu ayırmadık. Çalışmalarımızı sürdürme devam ettik. Çok iyi planlamalar ve çalışmalar yaparak 2022 yılı bizim altın yılımız olacak. İnancımız sonsuz. Misafir memnuniyeti ve çalışan memnuniyeti bizim için çok önemli. Hepimiz için umarım iyi bir fuar olur” dedi.

ERKEN REZERVASYON İÇİN ŞUBAT VE MART AYLARINI İYİ DEĞERLENDİRMEK GEREK

Mert Vardar; “Erken rezervasyon %40 ama sezonda %100 olabilir. Son 50 senenin en yoğun talep alınacağı iç pazarı olacak. 22 senedir erken rezervasyon kampanyası var ama bu sezon fiyatlarda da artış olacak, Şubat ve Mart ayları erken rezervasyon için çok önemli, Nisan sonunda bitirebiliriz” diyerek sözlerini noktaladı.

BİZ SORUMLULUKLARIMIZI YERİNE GETİRİYORUZ, TÜM SEKTÖR SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRMELİ

Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar; “Biz Jolly olarak tüm sorumluluklarımızı biliyoruz ve yerine getiriyoruz. Ülkemize katkı sağlamak için tüm sektörün iç pazara önem vermesi ve tanıtım ve çalışmalarına önem vermesi gerekiyor. Tüm sektörün sorumluluğunu bilmesi lazım” dedi.

GECELEME SAYILARINDA ARTIŞ MEVCUT

Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar; “5,6 olan gecelememiz 5,8’e çıkmış durumda. Gecelemede artışımız erken rezervasyonun başında kendini göstermeye başladı” diyerek sözlerine ekledi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder