18 Şubat 2022 Cuma

Tobacco & café bar konseptiyle Cafe Fuego Galataport’ta

Café Fuego & Tobacco Shop’ta Turizmci Kadınlar bir araya geldi. Dünyanın en önemli destinasyon projeleri arasında yer alan Dünyanın tek yer altı kruvaziyer limanı Galataport’ta Kafe, tobacco shop ve bar birleşiminden oluşan bir mekan olan Café Fuego & Tobacco Shop turizmcilerin buluşma noktası haline geldi.

skal-istanbul-baskani-ayse-onen-bentour-istanbul-temsilcisi-sevda-yilgaz-eurasia-turizm-sahibi-gunnur-diker-ve-kadin-turizmciler-dostlari-aylin-ozsavas.jpg

Yoğun iş temposunun ardından kadın turizmciler Skal İstanbul Başkanı Ayşe Önen, Bentour İstanbul Temsilcisi Sevda Yılgaz, Eurasia Turizm Sahibi Günnur Diker ve kadın turizmciler dostları Aylin Özsavaş’ın Café Fuego & Tobacco Shop mekanında kahve molası verdi. Turizm sektöründe 31. yılına giren Fuego Travel’ın Kurucusu Aylin Kopan Özsavaş’ın yeni yatırımı Café Fuego & Tobacco Shop Galataport’ta hizmet veriyor. Avrupa’nın birleşik konsept tarzını Galataport’a getiren Cafe Fuego’da birbirinden güzel kokteyller içebilir ve kahve eşliğinde birbirinden farklı lezzetleri deneyimleyebilirsiniz. Tobacco shop bölümünde farklı ülkelerin en beğenilen ürünlerini bir araya getiren bu konsept mekana uğramanızı tavsiye ederiz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder