13 Aralık 2017 Çarşamba

Birbirinden renkli mekanları ile dokusunu zenginleştiren Akaretler Sıraevler, yılbaşı eğlencesi için alternatifleri birarada sunuyor. İstanbul’a yeniden kazandırılan Avrupa’nın 2. büyük restorasyon projesi Akaretler Sıraevler, şehrin merkezinde tarihi ve modern kent yaşamını kusursuz bir şekilde harmanlıyor. İstanbul’un tarihi dokusunun hissedildiği en önemli semtlerinden Akaretler’de, birbiri ardına açılan yeni mekanlar; sergi, restoran ve kafeler semte yeni bir soluk getiriyor.

Çağdaş Türk Seramiği’nin en önemli isimlerinden Füreya Koral’ın kapsamlı retrospektif sergisi, sanatçının iç dünyasına bir yolculuğa çıkarıyor. 18 Ocak tarihine kadar devam eden Füreya Retrospektif Sergisi, Pazartesi günleri hariç her gün 11.00-19.00 saatleri arasında Akaretler No: 16’da ziyaretçilerini ağırlıyor. Haftanın her günü kalabalık kitleleri ağırlayan Akaretler Sıraevler; yılbaşı kutlamaları için de farklı alternatifler sunuyor. Eğlencenin kalbi W İstanbul ise, yeni yılın ilk saatlerine büyük bir partiyle girmeye hazırlanıyor.31 Aralık yılbaşı kutlamalarında; Pizza Locale’in odun fırını pizzaları, House of B’nin burgerleri, Zonaro Brasserie’nin dünya mutfağından oluşan menüsü, Kalamata’nın mezeleri ve The House Cafe’nin akşam yemeği programları öne çıkıyor. Dünyanın dört bir yanından gelen özel biralarıyla Craft Beer, genç ve dinamik ortamıyla Beer Hall, özel kokteylleriyle No Fish Today, Türkçe şarkıların ritmiyle Limoncello eğlenceye hız veriyor.

En iyi DJ’lerin performansları W İstanbul’da
W Lounge’da gece; W İstanbul’un müzik küratörü Ezgi Taşçeviren’in performansıyla başlıyor, Hemi ile ritim yükseliyor. Gecenin ilerleyen saatlerinde Orkun Bozdemir ve Can Ayverdi kabine geçiyor. W Secret Garden’da ise eğlence Mousike’nin performansı ile başlayıp Agahuz, Samedi ve Jamie S. ile devam ediyor.W İstanbul, konaklamalı yılbaşı programında, 2018’in ilk saatlerine özel fiyatlarla detox programı sunuyor. W İstanbul B&G Welness’ın yeni yıla ferah bir başlangıç için hazırladığı ‘Hangover Şehir Masajı’, W Lounge’un zengin kahvaltı menüsüyle renkleniyor.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder