21 Aralık 2017 Perşembe

Wyndham Kalamış Muhteşem Gala ile 5. yılını Kutladı

İSTANBUL- Anadolu Yakası’nın en prestijli oteli Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, kuruluşunun 5. Yılını benzersiz bir gala gecesiyle taçlandırdı. Cemiyet ve iş dünyasının önde gelen isimleriyle 5. yaşını kutlarken konuklara eğlence dolu bir gece yaşattı.


Wyndham Kalamış 5. yılını Acenta  cemiyet ve iş dünyasının önde gelen isimleriyle kutladı.Anadolu Yakası’nın en prestijli oteli Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, kuruluşunun 5. Yılını benzersiz bir gala gecesiyle taçlandırdı. Cemiyet ve iş dünyasının önde gelen isimleriyle 5. yaşını kutlarken konuklara eğlence dolu bir gece yaşattı. Sektörün önde gelen liderlerini işbirliği içinde olduğu seçkin konukları  gala gecesinde buluşturan Wyndham Grand Kalamış, yeni yıla girerken Türk turizmine de moral vermiş oldu. Geceye Oliva MICE Kurucu Ortağı ve Uluslararası MICE Derneği 2. Başkanı Hüseyin Kurt,  Turizmci ve Spor adamı Turgay Kıran, Sanatçı Bora Gencer, Sanatçı İlhan Gencer, TÜROB Başkanı Timur Bayındır,  DEN DEN Denizcilik CEO’su Tamer Köseoğlu, İRO Başkanı Hakan Eğinlioğlu, Turizmci Adnan Mordeniz, Anı TUR CEO’su Veli Çilsal, TUROYD'un Başkanı Ali Can Aksu. Eda Kayhan,  Beyza Cavusoglu, Yeliz Örer, Adnan Uzan, Öner Falay ve önemli misafirler Galada yerini aldı


Ünlü Televizyon sunucusu Mesut Yar’ın sunduğu Gala Gecesinde; DJ performansı, Metin Kaynak orkestrası dinletilerinin yanı sıra “All in One” kabare grubunun saatler süren gösterisi büyük beğeni topladı.

Gala gecesi için Londra’dan İstanbul’a gelen Wyndham Hotel Group Başkan Yardımcısı Edwin Broers’un yanı sıra grubun Bölge Direktörü İlhan Köse “Hoş geldin” plaketlerini otelin Genel Müdürü Mustafa Alparslan’ın elinden aldılar. Gecede sıcak ve samimi bir sunum yaparak Anadolu Yakası’ndaki başarılı beş yılın hikayesini anlatan Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel Genel Müdürü Mustafa Alparslan“ Üst üste kazanılan ‘Türkiye’nin En İyi İş Oteli’ başta olmak üzere, uluslararası yüksek itibarlı ödüllerin bir tesadüf değil inanç, takım ve müşteriyle empati kurabilme yeteneğiyle ilişkili olduğunu” söyledi. Alparslan ayrıca “Önümüzdeki yılın turizm potansiyeli açısından yüz güldürücü bir sürecin başlangıcı olduğunun” altını çizerek “Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’in uluslararası derecelendirme sertifikalarında daha büyük başarılara imza atarak kentin en prestijli oteli olacağının” da müjdesini verdi. 

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel mutfak Şefi Mehmet Yalçınkaya ve ekibi 5. yılın gururunu yaşadı. Birbirinden lezzetli menülere imza attılar. Gala için çok özel Lezzetler hazırlayan Mutfak ekibi taktire şayan bulundu. Wyndham Grand Istanbul Kalamış Marina Hotel Satış ve Pazarlama Direktörü Deniz Dikkaya, Wyndham Kalamış Hotel ailesine katılımıyla farkındalık yaratarak Anadolu yakasında kendinden çok söz ettirmeye başladı. Acenta  buluşmaları ve Fuar katılımlarıyla bir hareketlilik getiren Deniz Dikkaya, deparman ekibi ile 5. yılın mutluluğunu yaşadı.
Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel'in Gala gecesi geç saatlere kadar devam etti 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder