5 Haziran 2021 Cumartesi

Caresse Bodrum’daki tekne tutkunlarına ve tekne sahiplerine özel fırsat ve ayrıcalıklar sunacak

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, yeni sezonda gerçekleştirdiği uluslararası işbirlikleriyle ayrıcalıklı fırsatlar sunmaya devam ediyor! Dünyanın en büyük ve prestijli İtalyan yat üreticisi Azimut Yachts ile Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum işbirliği yaptı.Bodrum ve Bitez koyu arasında bulunan Asarlık Mevkii'nin en sakin ve gizli noktasında konumlanan uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde yer alan Bodrum’daki ilk resort oteli Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, dünyanın lider yat üreticisi Azimut Yachts markasını gurur ve mutlulukla ağırlamaya başlıyor. Azimut Yachts Türkiye, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve hizmet kalitesi ile Caresse Bodrum’daki tekne tutkunlarına ve tekne sahiplerine özel fırsat ve ayrıcalıklar sunacak.


Caresse Bodrum’da Azimut Yachts sahiplerine sunulacak ayrıcalıklar arasında özel servis, deck, lounge alanı ve tekne bağlamada verilen özel avantajların yanı sıra konaklama, yeme-içme ve SPA’da da özel sürprizler bulunuyor. 
Bu iki güçlü markanın işbirliği, Caresse Bodrum bünyesinde yer alan Barbarossa Restaurant ve Buddha-Bar Beach Bodrum’da da sunulacak özel fırsatlar ile taçlandırılıyor. Yunanistan’ın Paros adasının ikonik ve en leziz deniz ürünü restorantlarından Barbarossa Restaurant,  Haziran ayının ikinci haftası itibariyle Caresse Bodrum’da yerini alacak. Tekne tutkunlarının en sevdiği adreslerden biri olan Barbarossa Restaurant’ı da Azimut tekne sahip ve severlerini bekliyor. 


Ayrıca Azimut Yachts’ın Flybridge, Grande, S, Magellano ve Atlantis serilerinin de temsilciliğini yürüten Karina Marine Group, markanın yeni Magellano 66 modelini Türkiye’de Caresse Bodrum’da yaz sezonunda tekne severlere tanıtacak. Özel servis ve bağlama imkanları ile tekne ve yatların her zaman uğrak noktası  olan Caresse Bodrum da Buddha-Bar Beach ve Barbarossa hem Azimut tekne misafirlerinin hem de tüm tekne  tutkunlarının vazgeçilmezi olmaya devam edecek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder