23 Haziran 2021 Çarşamba

Elite World Sapanca’da şehrin stresinden uzaklaşın

Elite World Sapanca’nın tuz odası, cilt bakımı, sıkılaştırma, detoks programları ile şehrin stresinden uzaklaşın.Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort;  wellbeing konseptini geliştirmeye devam ediyor. 

Elite World Sapanca’nın misafirleri; Fit Life Spa & Wellness’ın bütünsel bir yaklaşımla hazırladığı tuz odası, cilt bakımı, sıkılaştırma, detoks gibi uygulamaları ile  misafirlerinin arınmasını sağlıyor. Doğanın huzur veren atmosferinde ayrıcalıklı hizmetleri ile dikkat çeken Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort, açık alan etinliklerinin yanı sıra Fit Life Spa & Wellness’da yer alan tuz odası, cilt bakımı, sıkılaştırma,  kişiye özel  detoks  programı  uygulamaları ile misafirlerine farklı ve keyifli deneyimler yaşatmaya devam ediyor. 

elite-world-sapanca-008.jpg

Türkiye’de birçok ilki bünyesinde barındıran Elite World Sapanca’nın spa ve wellness hizmetleri, bir taraftan tatil yaparken diğer taraftan doğanın kalbinde kendisini yenilemek isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. 

elite-world-sapanca-005.jpgDış güzellik ve vücut sağlığı dengesine önem verenler için hazırlanan Fit Life Signature Masajı, saglık paketi,  kişiye özel hazırlanan iki veya üç günlük detoks paketleriyle kendini şımartmak isteyenlerin keyfini yerine getiriyor. Sıradışı bir SPA deneyimi arzulayanlar ise Elite World Sapanca’nın özel hamamında baştan aşağı arınırken, Fresh Corner’da doğanın  güzelliğini seyrederken  ferahlatıcı ikramlarından tadıp, detoks bakım paketi  ve bitki özlerinin ferahlatıcı etkilerini bir arada yaşayabiliyor. Ayrıca Elite World Sapanca’nın misafirleri tuz terapi odasındaki sıcak kum masaj yatağında uzanıp, himalayan tuzu ile kaplanmış olan tuz terapisi odasının keyfini çıkartabilirler. 

elite-world-sapanca-006.jpg

Elite World Sapanca’da wellness, fitness, yoga, pilates ve meditasyon eğitmenleri ile özel deneyimler yaşayanlar, bir sonraki eğitimlerine İstanbul’daki herhangi bir Elite World Hotels’te devam ederek yeni alışkanlıklar kazanıyor. 

elite-world-sapanca-007.jpg

Ayrıca Türkiye’de bilinenin dışında bir spa deneyimi yaşatmak amacıyla oluşturulan Fit Life Spa & Wellness’daki hizmetlerin yanı sıra özel olarak tasarlanmış kneipp yürüyüş havuzları, yağmur koridorları, açık havada sıcak tuzlu su lagünleri gibi özel alanlarda mevcut. İstanbul’a oldukça yakın bir lokasyon olan Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort, şehirden kaçarak özel masaj ve cilt bakımı paketlerinden, detox programlarından yararlanmak isteyenler için özel bir fırsatlar sunuyor. 

Hijyenik ve güvenli bir tatil için Elite World CARE

Elite World Hotels zincirinde yer alan tüm oteller, güvenli turizm sertifikasına sahip olup, yüksek önlem ve güvenlik tedbirleriyle hizmetlerini sürdürüyor. Elite World CARE (Covid-19 Anti Risk Ekibi) adındaki uzman ekiplerle aktif bir şekilde denetleme ve değerlendirmeler sürekli devam ediyor. Konforlu ve güvenli bir tatil için her detayın titizlikle düşünüldüğü Elite World Otelleri’nde misafirler yüzde 50 doluluğu aşmayacak şekilde geniş ve hijyenik alanlarda sosyal mesafeye dikkat ederek ağırlanıyor. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder