5 Haziran 2021 Cumartesi

Emirates, Phuket’e haftada dört sefer yapacak

Emirates, Phuket’in Uluslararası Turizme Yeniden Açılmasıyla Adaya Uçuşlarını Yeniden Başlatıyor. Tam doz aşısını yaptırmış olan tatilciler, Tayland’daki popüler destinasyona karantinasız seyahatin keyfini çıkarabilecekler


Gözde destinasyonun uluslararası turistlere yeniden açılmasıyla birlikte, Emirates 2 Temmuz 2021’den itibaren Phuket’e haftada dört sefer gerçekleştirmeye devam edeceğini duyurdu. Ayrıca, COVID-19 aşısını yaptırmış olanlar varış sonrası karantinaya girmeden rahat bir seyahat deneyimi yaşayacaklar. Phuket’te turizm sektörünün güvenli bir şekilde yeniden başlamasını sağlamak için uygulanan tedbirlerle, doğal plajları ve beyaz kumsallarıyla ünlü adaya seyahat eden yolcular, dünyanın en sevilen tatil noktalarından birine karantinasız tatil yapabilecekler..

Dubai-Phuket seferi, premium hizmet sunulan First ve Business Class’ın yanı sıra Ekonomi Sınıfı’nın yer aldığı üç sınıflı Boeing 777-300ER ile gerçekleştirilecek. Emirates’in EK378 sefer sayılı uçuşu Salı, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri 03:00’te Dubai’den kalkacak ve aynı gün 12:30’da Phuket Uluslararası Havalimanı’na iniş yapacak. EK379 sefer sayılı dönüş uçuşu ise, Çarşamba, Cumartesi, Pazar ve Pazartesi günleri Phuket’ten 00:10’da kalkacak ve aynı gün 03:05’te Dubai’ye iniş yapacak (tüm saatler yerel zaman dilimine göredir).

Phuket’e haftada dört sefer yapılması sayesinde yolcular tatil planlarına göre daha fazla  seçenekten yararlanabilecekler.. Tayland’daki popüler destinasyon Orta Doğu, Avrupa ve diğer bölgelerden yolcuların favorisi olmaya devam ediyor. Emirates ayrıca 2020 Eylül ayından itibaren    Bangkok’a günlük uçuşlarına yeniden başlatmıştı.

Phuket uçuşları için www.emirates.com.tr adresini ziyaret ederek veya tercih ettiğiniz seyahat acenteleri vasıtasıyla rezervasyon yaptırabilirsiniz. Phuket’e giriş şartları ve Tayland vatandaşı olmayanlar için zorunlu bilgiler hakkında daha fazla bilgi için, yolcular emirates.com.tr’daki seyahat şartları sayfasını ziyaret edebilirler.

Global ağını güvenli ve sürdürülebilir şekilde kademeli olarak yeniden kuran Emirates, 120’den fazla destinasyona yolcu seferlerini yeniden başlatırken yolculara Dubai üzerinden Amerika Kıtası, Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Asya Pasifik’e kolay bağlantı uçuşları sunuyor. Emirates, seyahati kolaylaştırmak için çeşitli adımlar atılmasına odaklanmaya devam ederken yolcularının sağlığını koruma ve güvenliğini sağlama noktasında sağlık otoriteleri ve kuruluşları ile işbirliği halinde çalışmalar hayata geçirerek liderlik etmektedir. Emirates yerde tüm temas noktalarında ve uçak içinde, seyahatin her adımında yolcularına en yüksek güvenlik ve hijyen standartlarını sunmaya yönelik tedbirleri uygulamaya koydu. Ayrıca, havayolu kısa bir süre önce  Dubai Havalimanı’nda yolculara  kolaylık sağlamak için temassız teknolojiyi de hayata geçirdi.

Emirates, bu dinamik süreçte yolcuların ihtiyaçlarını ele alan yenilikçi ürün ve hizmetlerle sektöre liderlik etmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce, havayolu yolcu hizmetleri çalışmalarını daha da ileriye taşıyarak daha  cömert ve esnek rezervasyon politikalarını hayata geçirdi, çoklu risk içeren seyahat sigortası teminatının kapsamını genişletti ve yolcularına mil ve statü geçerlilik sürelerini koruma imkanı verdi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder