25 Ocak 2018 Perşembe

EMITT açılış galası Lionel İstanbul Hotel’de gerçekleşti

TRAVELSHOPTURKEY 100’e yakın ülkeden, 700 tur operatörünü İstanbul’a getirdi

22. EMITT  Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı açılış galası 75 farklı ülkeden 700 uluslararası acente ve tur operatörünün katılımı ile Lionel Hotel İstanbul’da gerçekleştirildiTRAVELSHOPTURKEY CEO’su Murtaza Kalender, 75 farklı ülkeden 700 Tur operatörünü  İstanbul’a getirdi. Türkiye’nin bulunduğu coğrafyadaki en büyük turizm fuarı olan Emitt 22. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı açılışı  Lionel Hotel İstanbul’un ev sahipliğinde muhteşem bir gala ile yapıldı.

Ülke tanıtımına katkıda bulunmak amacı ile 75 farklı ülkeden kültür, kongre, etkinlik, sağlık, düğün, inanç, gastronomi turları organize eden 700 uluslararası seyahat acentesi ve tur operatörü ile aralarında Amasya İl Kültür ve Turizm Müdür V. Hakan KARAMAN, Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Yk. Başkanı Murat Kırlangıç,  Hindistan Konsolosu Subhash P. Gupta’nın olduğu  galanın açılış konuşmasını yapan Travel Shop Genel Müdürü Murtaza Kalender yapmış oldukları sistem sayesinde sadece ülkemizi tanıtan ve tanıtmak isteyen acentecileri seçtiklerini belirterek “Dünyanın hiçbir fuarında 100’e yakın ülkeden, 700 tur operatörü ülkemizin tanıtımı için bir araya gelmez, neredeyse imkansızdır ama biz bunu EMITT için başardık” dedi. 

Gala’da ev sahibi olarak söz alan Lionel Hotel Pazarlama ve Satış Direktörü Burçak Atak Türk Turizm’i adına yapılacak tüm projelerde sektörün görüş, öneri ve taleplerine açık ve iletişim için her zaman ulaşılabilir olduklarını dile getirdi. “Siz partnerlerimiz, biz yöneticiler, ülke kamu ve paydaşları ile hepimizin beraberce yapacağımız aksiyonlar ile emeklerimiz karşılığını mutlaka bulacaktır. “ dedi. 
Geleneksel Türk Mutfağından seçme lezzetlerin ikram edildiği açılış galası Burcu Kısakürek ve orkestrası Disco Project performansı eşliğinde renkli görüntülerle son buldu. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder