19 Ocak 2018 Cuma

Meeting Point, Yeni Otel Markasını Fitur İspanya'da Tanıtıyor

Meeting Point International, seçkin ve özel otelleri bünyesinde barındıracak yeni otel zinciri Design Plus’ı hayata geçiriyor. Marka ilk üyesi Bex Design Plus’ı Şubat ayında Gran Canaria’da, ikinci oteli eski ismi ile Alaçatı Princess’ı ise 2018 yaz mevsiminde Çeşme’de açacak.


Avrupa’nın en büyük 4. tur operatörü FTI Group, Meeting Point International çatısı altında yarattığı yeni otel zincir markası Design Plus markasıyla konuklarına en özel tasarımlara ve restoranlara sahip otelleri ile en yüksek standartlarda tatil deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor. Design Plus’ın ilk iki otelinden biri olarak faaliyet gösterecek Alaçatı Princess’ın hem sahil hem şehir oteli olma özelliği taşıyarak bölge turizmine misafirleriyle önemli ölçüde katkı sunması bekleniyor. Kapsamlı bir yenilemenin ardından kapılarını açacak Alaçatı Princess denize direkt ulaşımı, Alaçatı’ya 3 km uzaklığı ile yeni tatil döneminde bölgenin cazibe merkezlerinden biri olacak. Otel yerel ve uluslararası yemek – içecek alternatiflerini en iyi aşçıların elinden, üst sınıf restoran ve barları ile konuklarına sunacak. Otelin iç dizaynında organik ve el yapımı tekstil ürünleri kullanılacak ve Design Plus Alaçatı, Çeşme’de yeni bir otel işletme anlayışını beraberinde getiriyor olacak.

FTI Group ve Meeting Point International Grup Yönetim Direktörü Roula Jouny: “Yeni ve modern otel konseptimiz Design Plus’ı duyuruyor olmaktan dolayı son derece mutluyum. İyi bir tasarıma, seçkin bir mutfağa, kaliteli bir hizmet anlayışına ve en iyi sahil – şehir kombinasyonuna sahip otellere değer veren konuklarımıza Design Plus otellerimiz ile en iyi seçenekleri sunmak istiyoruz” dedi. Las Palmas kentinin tam merkezinde şubat ayında konuklarına kapılarını açmaya hazırlanan Design Plus oteli BEX ise, 91 adet birbirinden özel tasarlanmış art deco ve Retro mimari öğelerine sahip odası ile misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatıyor olacak. İç dizaynı tarihi dolaplar, madeni para yığınları ve eski mahzenler ile desteklenen otel aynı zamanda çağdaş bir tasarıma sahip olacak.

İspanya’nın yedi farklı kriter üzerinden değerlendirilerek verilen sürdürebilir otel ödülünü kazanan Design Plus oteli BEX’in eski bir banka binası üzerine kurulu olması, otele dönüştürülmesi sürecinde öz mimarisinin korunulması ve tadilatının en modern çevrecilik standartlarında gerçekleştirilmesi bu ödüle layık görülmesinde önemli rol oynadı.

Meeting Point International & Meeting Point Hotel Management
Meeting Point International, Almanya’nın Münih kentinde 2009 yılında FTI Group iştiraki olarak kurulmuş bir destinasyon yönetim şirketidir (DMC). Meeting Point International; yatak bankası Youtravel, turizm endüstrisinde en gelişmiş otomasyon sistemlerini geliştirmek üzerine odaklanan yazılım geliştirme şirketi Project Beagle ve 7 ülkede 40 oteli ile hızlı bir büyüme gösteren LABRANDA Hotels & Resorts gibi 44 farklı konumda 20 kurulu destinasyon yönetim şirketini (DMC) kapsayan, kurulduğu günden itibaren kısa sürede dünya çapında büyüklüğe kavuşan bir şirkettir. Meeting Point International; konaklama, transfer, tur, bölge gezileri, VIP tedavi ve MICE (toplantı, teşvik, kongre ve organizasyon) gibi sayısız ürün ve hizmet portfolyosu ile kaliteli bir hizmet sunmayı kendine misyon edinmiştir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder