30 Aralık 2015 Çarşamba

TUROB GELENEKSEL YENİ YIL PARTİSİNDE BULUŞTU

Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği – TUROB tarafından düzenlenen "Yeni Yıla Merhaba" Daveti; Crowne Plaza İstanbul Harbiye Hotel ‘de gerçekleşti


TUROB’un  Yeni Yıla Merhaba Daveti, Crowne Plaza İstanbul Harbiye Hotel’in Kadifekale Balo Salonu'nda gerçekleştirildi Turob'un Yeni yıl kutlama gecesine İstanbul’un Turizmden Sorumlu Vali Yardımcısı İsmail Gültekin, İBB Turizm Atölyesi Başkanı Tülin Ersöz, Skal İstanbul geçmiş dönem Başkanı Kemal Özyiğit, Ramada Taksim Genel Müdür Ali İmdat Uçar, Taksim Point Otel Genel Müdürü Nuri Kalyoncu,NG Hotel Yönetim kurulu üyesi Hediye Güral,Skal Marmara Kulübü üyesi Mert Okan, Regency Suites Hotel Genel Müdürü Z.Soner Barım, Erhan Cakay, Sevda Yilgaz, Esra Degirmenci, Adnan Hasturk, TUROB üyesi oteller, protokol konukları, turizm profesyonelleri ve basın mensupları katıldı.


Kokteyl ile başlayan gecede, sektör temsilcileri müzik eşliğinde dans edip, bol bol eğlendiler. Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği TUROB’un Başkanı Timur  yeni yıl partisi’nde ilk açılış dnsını İBB Turizm Atölyesi Başkanı Tülin Ersöz ile yaptı


Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği TUROB yeni yıl partisine Katılımın yoğun olduğu gecede, turizmciler geride bıraktığımız 2015 yılını değerlendirirken, 2016 yılında, Ülkemiz turizmi adına yeni hedefler ile birlikte daha başarılı bir yıl dileklerinde bulunuldu.


Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği TUROB’un Başkanı Timur Bayındır, geçtiğimiz seneyi eğrisiyle  doğrusuyla bir yılı geride bırakıyoruz. 2016 yılı tüm turizmcilere hayırlı olsun. 2016 yılı iyi olsun temennilerinde bulunuyorum 2015’de çok sıkıntılar çektik umudumuz hala devam ediyor dedi.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder