11 Ağustos 2021 Çarşamba

OutdoorFest’te Herkese Uygun Bir Aktivite Var

Türkiye’nin Outdoor Aktivite ve Yaşam Festivali OutdoorFest’in ikincisi 3-4-5 Eylül 2021 tarihlerinde Kilyos Doğada Yaşam Okulu’nda gerçekleşecek. 

Outdoorsevlerin bir araya gelebileceği, farklı kulvarlarda birçok marka ürünlerinin tecrübe edilip satın alınabileceği, birbirinden keyifli aktivitelerin yer alacağı OutdoorFest’te herkes için bir aktivite var.

OutdoorFest, doğa ve aktivite sever her insanın katılımının olduğu, aileleri, çocukları ve patili dostları ağırlayan, doğal yaşam, çevre bilinci, farklı deneyimler ve ekipmanların meraklısı her yaştan insanın katılımına uygun bir açık hava organizasyonu olarak büyük ilgi görüyor. 

outdoorfest.jpg

Festival programında; aktiviteler kategorisinde longboard yarışması, bushcraft kamp sohbetleri, enduro, bisiklet ve karavan sohbetleri düzenlenecek olup, oyunlar kategorisinde; longboard parkuru, zipline parkuru, tırmanış duvarı, slackline, airsoft, jenga ve chiboard alanı yer alacak. Atölyeler kategorisinde ise; karavan kullanımı, deri işlemeciliği, bisiklet kullanımı, kahve demleme, balkon bitkileri, sağlıklı beslenme, ilkyardım, buschcraft kampçılık ve çocuklara özel doğa ve tohum atölyeleri gerçekleştirilecek.

Festivalde ayrıca; 
- Bushcraft Kamp Sohbetleri
- Enduro Sohbetleri
- Bisiklet Sohbetleri
- Karavan Sohbetleri
- Yarışmalar
- Oyunlar 
- Longboard Parkuru
- Zipline Parkuru 
- Karavan Kullanım Atölyesi 
- Bisikleti Doğru Kullanım Atölyesi 
- Kahve Demleme Atölyesi 
- Balkon Bitkileri Atölyesi / Koçtaş
- Sağlıklı Beslenme Atölyesi 
- İlkyardım Atölyesi 
- Bushcraft Kampçılık Atölyesi 
- Çocuklara Doğa ve Tohum Atölyesi aktiviteleri de yer alacak. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder