29 Ağustos 2021 Pazar

Türkiye’nin farklı illerinden kadınlar 30 Ağustos’u kutladı

Uluslararası Kadın Turizmciler Platformu üyelerinden 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı. Videoda 30 Ağustos Zafer Bayramının 99. yılına hitaben kısa bir video ile kutlamayı gerçekleştirdiler.


Uluslararası Kadın Turizmciler Platformu Başkanı Ömür Özdemir öncülüğünde platformun kadın üyeleri 30 Ağustos Zafer Bayramı için bir video hazırladı.


Uluslararası Kadın Turizmciler Platformu Başkanı ve Antalya Domino Turizm Sahibi Ömür Özdemir önderliğinde, Van Haldi Turizm Fatma Beyaz, Antalya Celex Travel Melahat Ardal, Mardin Gözal Travel Semire Sinegu, Safranbolu All Seasons Tours&Travel Şebnem Urgancıoğlu Ergüder, İstanbul Demco Travel Nalan Yeşilyurt, Turizminsesi.com Genel Yayın Yönetmenimiz Ayşula Özgen İlgar, Manisa 45 Aybek Turizm Emine Aybek Kızılçay, Şanlıurfa Raya Turizm Rahime Yaşar, Adana Neks Tur Turizm Nesrin Göçhan, İzmir Logo Turizm Leyla Cingöz, İstanbul Blue Shuttle Turizm Yeşim Kıral, Gaziantep Yesemek Turizm Ayşegül Özkeleş ve Trabzon Nayino Tours Ayten Yılmaz Akkaya videoda “Zafer ancak ona inanıldığında ve bu uğurda vazgeçmeden mücadele edildiğinde gelir. Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere inanç ve cesaretleriyle bu ülkeyi zafere taşıyan tüm kahramanlarımıza minnetlerimizi sunarız. 30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu olsun!” dedi.

30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun…


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder