10 Ekim 2017 Salı

HotelsPro, Küba'da seçili otellerde % 70'e varan indirim fırsatlarını duyurdu

Küba’da %70’e Varan İndirim Fırsatı HotelsPro’da
HotelsPro'nun Havana ve Varadero'da bulunan 30'dan fazla otelde sunduğu özel teklifler, müşterilerine bu bölgelerde en iyi seçeneği sunmak isteyen seyahat profesyonelleri için büyük bir fırsat oluşturuyor. 

Ekim 2017 ile 30 Nisan 2018 tarihleri arasındaki otel girişlerinde % 70'e varan indirim fırsatlarından yararlanmak için 27 Ekim'e kadar Havana ve Varadero'da seçili otellere rezervasyon yaptırmak gerekiyor. Daha fazla bilgi için seçili otellere HotelsPro Blog promosyon bölümünden ulaşılabilir. Global envanteri ve yerel pazarlardaki varlığını artıran HotelsPro, müşterilerine daha uygun  yerel içerik ve ürün sunuyor. HotelsPro iş ortaklarına uygun fiyatlı otellerden lüks otellere kadar dünya çapındaki 205’ten fazla ülkede, 15.000’den fazla destinasyonda, 500.000’den fazla otel, 25.000’den fazla transfer ve 15.000’den fazla tur ve aktiviteye sorunsuz bir şekilde ulaşma imkanı sunuyor.


HotelsPro müşterilerine dünya çapında geniş bir tedarikçi ağına erişim imkanı sağlıyor. Online rezervasyon sistemlerinde uzman olan HotelsPro, teknoloji çözümleri ile müşterilerinin hayatlarını daha kolay, basit ve verimli hale getiriyor. HotelsPro müşterilerine özel tasarlanmış çözümler ile en iyi kullanıcı deneyimini sunmaya devam ediyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder