18 Mayıs 2016 Çarşamba

Sea Garden’da yönetici eğitimleri tamamlandı

Hapimag Sea Garden Resort Bodrum, çalışanlarının yeteneklerini geliştirmek ve yeni beceriler kazandırarak hizmet kalitesini yükseltmek için eğitim programlarına devam ediyor. Sürdürülebilir müşteri memnuniyetini esas alan eğitimler kapsamında yönetici kadrosunu bir üst pozisyona hazırlayan “Yönetim Becerileri Eğitimi” de 35 yöneticinin katılımıyla tamamlandı.  

Bodrum Yalıçiftlik’te, 191 dönüm arazi üzerine kurulu ve mavi bayraklı üç koya sahip olan Hapimag Sea Garden Resort, hizmet kalitesini sürdürülebilir kılmak ve müşteri memnuniyetini daha da artırmak için personel ve yönetici eğitimlerine ara vermeden devam ediyor. Her yıl ortalama 2.800 saat eğitim programı uygulayan Hapimag Resort Sea Garden Bodrum, son olarak tüm yönetim ekibinin katıldığı “Yönetim Becerileri Eğitimi”ni düzenledi. Hapimag Resort Sea Garden Bodrum İnsan Kaynakları ve Eğitim Bölümü tarafından organize edilen ve üç gün süren eğitime, tesiste departman müdürü asistanları, kıdemli supervisorlar ve şef pozisyonlarında görev yapanlar katıldı. Üç yıldır düzenli olarak gerçekleştirilen ve yönetici kadrosunu bir üst pozisyona hazırlamak, yönetim becerilerinin ve yetkinliklerinin gelişiminde katkı sağlamak amacıyla düzenlenen “Yönetim Becerileri Eğitimi”ne, ekip içinde anahtar pozisyonlarda görev yapan toplam 35 üst düzey yönetici adayı katıldı. Üç gün boyunca çeşitli etkinliklerle grup çalışması yaparak, tartışma yöntemi ve interaktif öğretim tekniği kullanılarak yeteneklerini geliştiren katılımcılar, pek çok farklı alanda uygulamalı eğitim alma şansı yakaladı. 

Demirkol: Personelimizin uzmanlıklarını geliştirmek için eğitime önemli yatırımlar yapıyoruz. Hapimag Resort Sea Garden Genel Müdürü Kerem Demirkol, ekiplerin eğitimine ve gelişimlerine büyük önem verdiklerini, her yıl bu alana özel yatırımlar yaptıklarını belirterek; “Bizim için misafirlerimizin memnuniyeti, tesisimizden mutlu ayrılmaları çok değerli. Bu nedenle tüm iş planlarımızı, hizmet kalitemizi sürekli yükseltmek, misafirlerimizin beklentilerini en hızlı şekilde karşılamak üzere yapıyoruz. Personel seçimlerimizde dahi, sektördeki deneyimlerinin yanı sıra karakter özelliklerine, güler yüzlü ve problem çözmeye odaklı olmalarına dikkat ediyoruz.  Sonrasında kendi uzmanlık alanlarına göre özel eğitim programları düzenleyerek mesleki yetenek ve becerilerini daha da geliştirmelerine yardımcı oluyoruz.  Bu yaklaşımımızın bir parçası olarak yönetim kadromuz için gerçekleştirdiğimiz “Yönetim Becerileri Eğitimi” de arkadaşlarımızın planlama, problem çözme, organize olma gibi yetkinliklerini kullanarak, liderlik becerilerini geliştirecek teknikleri öğrenmelerini sağladı.“ dedi. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder