23 Mayıs 2016 Pazartesi

Türkiye’nin “En İyi 50 Mekan”ı belirlenecek

Türkiye'nin ilk ve tek "Mekan Oscarları"nı bundan tam 15 yıl önce başlatan GECCE.com bu yıl çok ses getirecek bir ödül töreni hazırladı. 24 Mayıs Salı günü, SuAda’da Kenan ve Gül Erçetingöz’ün ev sahipliğinde düzenlenecek olan gecede, Türkiye’nin “En İyi 50 Mekan”ı, muhteşem sürprizler eşliğinde belirlenecek.15 yıllık bir geçmişi geride bırakan “Gecce Mekan Oscarları”, 24 Mayıs Salı gecesi SuAda’da Kenan ve Gül Erçetingöz’ün ev sahipliğinde 16.sı düzenlenecek olan benzersiz bir ödül töreni ile Türkiye’nin en iyilerini seçmek için hazır. 

24 Mayıs’ta yer yerinden oynayacak! Çünkü Gecce Mekan Oscarları 16. yılında yine ilklere ve bu senenin en çok ses getiren şovlarına imza atacak.Muhteşem şovlar, inanılmaz gösteriler ve benzersiz sürprizler ile büyük ilgi gören “Gecce Mekan Oscarları” bu sene son 15 yıla damgasını vuracak bir ödül töreni hazırlıyor. Gecce Mekan Oscarlar ödül töreni “Bu kadarına da gerçekten pes!” dedirtecek!

Ajda Pekkan Sahnede!
Kenan ve Gül Erçetingöz’ün bu seneki ödül töreni için hazırladığı sürprizler saymakla bitmiyor. Bu sürprizlerin en ses getirecek olanlarından biri de Süper Star Ajda Pekkan… Türkiye’nin “En İyi 50 Mekan”ının ödüllerini alacağı gecede Ajda Pekkan finalde sahne alacak ve muhteşem performansıyla unutulmaz anlara imza atacak.

Sürpriz Düet…
“Gecce Mekan Oscarları”nın bu seneki sürprizlerinden bir diğeri ise çok ses getirecek bir düet; Erkan Petekkaya ve Sinan Akçıl… Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya ve Sinan Akçıl, birlikte sahne alarak, benzersiz bir müzik şovu sergileyecekler. 

Gecce’nin Ritmi Yükselecek!
Ödül töreninden sonra davetlileri muhteşem bir “After Party” bekliyor! Ünlü DJ Funky ‘C’ ve Ayşe Özyılmazel’in “Gecce Mekan Oscarları” için hazırladığı şovla “Gecce”nin ve davetlilerin ritmi yükselecek! Bambaşka bir ödül sistemi, sürpriz isimlerden sürpriz düetler, benzersiz şovlar, Türkiye’nin en seçkin davetlileri ve ses getirecek birçok yenilikle “Gecce Mekan Oscarları” bu senenin en çok konuşulan gecesi olacak!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder