1 Haziran 2017 Perşembe

Avfest 2017 Festivali Louisiana'da Gerçekleşti

AVFEST 2017 etkinliği, Louisiana Teknik Üniversitesi Rektörü Les Guice tarafından Argent Etkinlik Merkezinde verilen bir mezuniyet resepsiyonu ve Jambalaya yemek şöleni ile açıldı. Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan Louisiana Teknik Üniversitesi Profesyonel Havacılık Fakültesi'nin 50’nci yıldönümünü; havacılık öğrencileri, personeli, öğretim görevlileri, mezunlar ve dostlarının katıldığı AVFEST 2017 adı altında düzenlenen Hafta Sonu Festivali ile kutlandı.

28-29 Nisan tarihleri arasında Louisiana Teknik Üniversitesi kampüsünde gerçekleşen AVFEST 2017 etkinliği, Louisiana Teknik Üniversitesi Rektörü Les Guice tarafından Argent Etkinlik Merkezinde verilen bir mezuniyet resepsiyonu ve Jambalaya yemek şöleni ile açıldı. Haftasonu etkinlikleri, öğrenciler tarafından hazırlanan “Havacılık Sanayiinin Bugünü” konulu sunum, Avfest reklam filmi gösterimi, katılım gösteren sponsorlar firmalara teşekkür konuşması, diğer çeşitli etkinlikler ve grup toplantıları ile devam etti. 
Biletleri kişi başı 35 Dolar'dan satılan binlerce kişinin katıldığı Festival'e, dünya basını da yoğun ilgi gösterdi. Avfest muhabiri Abdallah Alashi'nin bizzat iştirak ettiği organizasyondan elde edilen gelir, çeşitli milliyetlere sahip uluslararası platformda eğitim alan öğrencilerin bursu için kullanılacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder