21 Haziran 2017 Çarşamba

TÜRSAB Heyeti Kars ve Ağrı’da temaslarda bulundu

TÜRSAB, T.C. Serhat Kalkınma Ajansı ile protokol imzaladı
TÜRSAB incoming, Kültür ve Doğa, Macera ve Sürdürülebilir Turizm Komite yetkililerinden oluşan bir heyet, T.C. Serhat Kalkınma Ajansı ve TÜRSAB arasında Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars illerindeki turizmin geliştirilmesi amacıyla imzalanan iş birliği protokolü çerçevesinde 15-18 Haziran tarihleri arasında Kars ve Ağrı’da yerel idarecilerin katılımıyla düzenlenen toplantılara katıldı

TÜRSAB Incoming, Kültür ve Doğa, Macera ve Sürdürülebilir Turizm Komite yetkililerinden oluşan bir heyet, T.C. Serhat Kalkınma Ajansı ve TÜRSAB arasında Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars illerindeki turizmin geliştirilmesi amacıyla imzalanan işbirliği protokolü çerçevesinde 15 Haziran 2017 tarihinde Kars Valisi Rahmi Doğan'ı makamında ziyaret etti. Kars Valisi Rahmi Doğan'ı makamında ziyaret eden TÜRSAB Heyeti Kars Büyük Kale Oteli’nde düzenlenen toplantıda Kars, Ardahan ve Iğdır’dan yerel yöneticilerle bir araya gelerek bölge turizminin gelişimi için atılabilecek adımları değerlendirdi.

Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan söz konusu ziyarete; SERKA Genel Sekreteri Hüsnü Kapu, TÜRSAB Incoming Turizmi Komite Başkanı Aziz Ciga, Kültür Turizmi Komite Başkanı Erdal Çeri, Incoming Turizmi Komite Başkan Yardımcısı Timur Uzunoğlu, Incoming Turizmi Komite Sekreteri Özdemir Sözmen, Kültür Turizmi ve Doğa, Macera ve Sürdürülebilir Turizm Komitesi Başkan Yardımcısı Sevinç Akdoğan, TÜRSAB Kültürel Miras Projeler Koordinatörü Ayşula Özgen ve TÜRSAB Ar-Ge Departmanı'ndan Fatih Gönül katıldı. 

TÜRSAB Incoming Turizmi Komite Başkanı Aziz Ciga, Kars Valisi Rahmi Doğan'a hediyesini taktim etti
Ertesi gün TÜRSAB Heyeti, Ağrı Valisi Musa Işın’ı makamında ziyaret ederek bir toplantı gerçekleştirdi. Vali Musa Işın’ın Başkanlığı’ndan düzenlenen toplantıya Doğubayazıt Kaymakamı Ulaş Akhan, Ağrı İl Kültür ve Turizm Müdürü Muhsin Bulut ve Ticaret ve Sanayi Odası başta olmak üzere Ağrı İli’ndeki kurum ve kuruluşlardan temsilciler katılım gösterdiler.
TÜRSAB Heyeti’nde; Incoming Turizmi Komite Başkanı Aziz Ciga, Kültür Turizmi Komite Başkanı Erdal Çeri, Incoming Turizmi Komite Başkan Yardımcısı Timur Uzunoğlu, Incoming Turizmi Komite Sekreteri Özdemir Sözmen, Kültür Turizmi ve Doğa, Macera ve Sürdürülebilir Turizm Komitesi Başkan Yardımcısı Sevinç Akdoğan, TÜRSAB Kültürel Miras Projeleri Koordinatörü Ayşula Özgen ve TÜRSAB Ar-Ge Departmanı'ndan Fatih Gönül yer aldı. 
TÜRSAB Incoming Turizmi Komite Başkanı Aziz Ciga, Ağrı Valisi Musa Işın’a TÜRSAB Başkanı Başaran ULUSOY’un hediyesini taktim etti.
Ağrı Valisi Musa Işın’da TÜRSAB Başkanı Başaran ULUSOY’a Nuh’un gemisi maketini vererek teşekkürlerini iletti.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder