11 Şubat 2017 Cumartesi

Evgör Mobilya’dan turistik tesislere özel tasarım paketleri!

Mobilyada yeniliklerin öncüsü Evgör, yeni otel yatırımlarının ve renovasyona girecek otellerin tüm mobilya ihtiyaçlarına kurumsal çözümler sunuyor. 

Firma, İstanbul’un yanı sıra başta Ege ve Akdeniz sahillerindeki turizm destinasyonları olmak üzere Türkiye genelindeki otellere, hazırladığı dekorasyon tasarım paketlerinin yanı sıra özel siparişlerle de hizmet vermeyi amaçlıyor.Türk konaklama sektörü için kaliteli, konforlu, nitelikli ve fark yaratan çözümler vaad eden Evgör Mobilya, misafir odalarından lobilere, dinlenme mekanlarından yeme&içme alanlarına kadar bir tesisin ihtiyacı olan tüm mobilyaları tasarlayıp ürettirebiliyor. Evgör Mobilya 2017 yılındaki büyüme hedeflerine otelleri de dahil etti. 


Özellikle yeni otel yatırımlarının mobilya ve dekorasyon ihtiyaçlarında yeni adres olmayı amaçlayan firma, bu doğrultuda yeni bir tasarım koleksiyonu hazırladı. Butik otellerden tatil köylerine kadar farklı tesislerin konseptlerine uygun olarak klasik, avangart ya da modern stilde mobilya ve dekorasyon ihtiyaçları için yeni paketler oluşturan Evgör, ayrıca isteğe bağlı özel siparişler de alıyor. İşbirliği yaptığı mimarlık ofisleriyle beraber, hem mevcut otellerin renovasyonunda hem de yeni otel projelerinde, A’dan Z’ye tüm mobilya ve dekorasyon ihtiyaçlarını tek adresten karşılamayı amaçlayan firmanın turizm sektörüne yönelik referansları, örnek projeleri ve ürün portföyü hakkında detaylı bilgi almak isteyenler www.evgor.com.tr adresini ziyaret edebilir ya da Türkiye’nin her yerinden 444 888 6 numaralı telefonu arayabilirler. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder