27 Şubat 2017 Pazartesi

Unilever Food Solutions, ‘Gıda Güvenliği’ Özel Ödülüne layık görüldü

Unilever Food Solutions’a Time Out İstanbul Yeme İçme Ödülleri’nden ‘Gıda Güvenliği’ Özel Ödülü... 16. Time Out İstanbul Yeme İçme Ödülleri organizasyonunda dergi okuyucularının oylarıyla İstanbul’un en iyileri belirlendi. Ödül töreninde, Unilever Food Solutions, Gıda Güvenliği Derneği işbirliğiyle gıda güvenliği alanında farkındalık yaratmak ve mutfak ekiplerinin bu alanda standartlarını yukarı taşımak için başlattığı Güvenilir Eller Gıda Güvenliği Online Eğitim Programıyla Gıda Güvenliği Özel Ödülü’ne layık görüldü. 

Törende konuşan Unilever Food Solutions Türkiye, Orta Asya ve İran Genel Müdürü Önder Arsan, “Güvenilir Eller Gıda Güvenliği Online Eğitim programı çok inandığımız ve sektörün desteği ile büyütmeye çalıştığımız bir projemiz. Uzun yıllar ajandamızda en üst sırayı koruyacak projemiz ile ilk yıl Türkiye genelinde 5.000 şefin bu alanda eğitimini tamamlamasını ve sertifika sahibi olmasını hedefliyorduk. Hedeflerimizi daha yukarıya taşıdık. Bir yılda hedeflerimizi arttırmamıza sağlayan şeflerimize ve projemizi destekleyen tüm meslek birliklerine bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Hep birlikte gıda güvenliği bilincini sektörde ileriye taşıyacağımıza inanıyoruz…” dedi.Yeme-içme trendlerinin göz önüne alındığı ve yeni açılan mekanların da değerlendirildiği organizasyonda, ‘En İyi Burger Restoranı’ kategorisinde de Hellmann’s sponsorluğunda ödül Black Angus’a verildi.   

‘En İyi Burger Restoranı’ kategorisinde ödülü Unilever Food Solutions Pazarlama Direktörü Nihan Kayı takdim etti. Unilever Food Solutions Pazarlama Direktörü Nihan Kayı “Dünyanın 1 numaralı mayonezi Hellmann’s’ı Türkiye’ye getirdiğimiz ilk günden bugüne amacımız Hellmann’s lezzetlerini Türkiye’de daha fazla insana deneyimletmek, daha fazla kafe, restoran ve bistronun servis masasında Hellmann’s soslarının olmasını sağlamaktı. Biz Hellmann’s ve Burgeri ayrılmaz bir ikili olarak görüyoruz. Burger’in olduğu her yerde Hellmann’sın da olmasını sağlamak için çalışıyoruz. Bunun için “Dünya Burger” gününe özel kutlamalar yapıyoruz, Burger Festivalleri düzenliyoruz ve Hellmann’s soslarımızı leziz burgerler ile buluşturuyoruz. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da yeme-içme sektörü için yılın en heyecanlı ödül töreni ‘Time Out Yeme İçme Ödülleri’nin bizim açımızdan en anlamlı kategorisini: ‘En İyi Burger Restoranı’ Ödülünü Hellmann’s olarak desteklemekten mutluluk duyuyoruz…” dedi.

Unilever Food Solutions her zaman şeflerin yanında…
Türkiye’de Knorr, Lipton, Carte d’Or, Calve, Hellmann’s, Rama, Sana ve Becel’i bünyesinde bulunduran Unilever Food Solutions’a ait ürünler, her iki işletmeden biri tarafından tercih ediliyor. Sunduğu profesyonel malzemelerle yoğun rekabet ortamında müşterilerini ve onların misafirlerini anlayarak, ev dışı gıda sektörünün referans merkezi konumunda olan Unilever Food Solutions, ‘her gün ilham kaynağınız’ sloganıyla mutfak ve beslenme konularında iş ortaklarına ilham kaynağı olmaya devam ediyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder