14 Şubat 2017 Salı

GÖKHAN SEZEN Gayrettepe KATS Sahne’de

GÖKHAN SEZEN ile “Yeni Gazino” Gecesinde Türk Sanat Müziğine Doyacaksınız!
Türk sanat müziğinin en etkileyici seslerinden Gökhan Sezen, 25 Şubat Cumartesi akşamı Gayrettepe KATS Sahne’nin “Yeni Gazino” gecesine konuk oluyor. Ayakta ya da masalı düzende izleme alternatifi bulunan konserde Sezen, özenle seçilmiş şarkılardan oluşan muhteşem bir repertuarla dinleyenleri mest edecek.


İTÜ Türk Müziği Devlet konservatuarı Ses Eğitimi Bölümü Mezunu olan Gökhan Sezen, master eğitimi aldığı yıllarda TRT’ye dahil oldu. Sanatçı, radyo ve televizyonda birçok programın yanı sıra, yurt içi ve yurt dışında verdiği birçok konserde de alaturka müzik dinleyicisinin beğenisini topladı. TRT’de 20 yılı geride bırakan Gökhan Sezen’in ayrıca “Aşk Masalından Şarkılar”, “Yorumcu”, “Asalet” isimli albümleri de yayınlandı.
Gökhan Sezen, şehrin kültür ve sanat mekanı Gayrettepe KATS Sahne’nin “Yeni Gazino” geceleri kapsamında sevenleriyle buluşacak. Sezen’in konserini ayakta izlemek isteyenlerin yanı sıra oturarak izlemeyi tercih edenler için de yemekli masa düzeni seçeneği bulunuyor. Giriş katındaki restoranıyla etkinlik öncesi ve sonrasında, konuklarına keyifli bir ortam da sunan Gayrettepe KATS Sahne, merkezi konumu ve toplu taşımaya ulaşım kolaylığıyla müzikseverlerin yeni mekan arayışına bir alternatif olarak öne çıkıyor.

Gökhan Sezen’in 25 Şubat 2017, Cumartesi akşamı saat 21:30’da başlayacak konserinin biletleri Biletix’ten ve Gayrettepe KATS Sahne’den temin edilebilir.


Adres: Müselles Sok No:3 Gayrettepe/İstanbul
       (Gayrettepe Metro ve Zincirlikuyu Metrobüs Durağı Yakını)
               Tel: 0212 263 10 63 – 0539 545 21 21

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder