14 Şubat 2017 Salı

Sait Halim Paşa Yalısı’na yeni genel koordinatör

Cana Ataç, Sait Halim Paşa Yalısı’na Genel Koordinatör olarak atandı
Sait Halim Paşa Yalısı İşletmesi’nin Genel Koordinatörlüğüne atanan Cana Ataç, çok başarılı bir öğrencilik dönemi yaşadı.  1997’de Üsküdar Amerikan Lisesi’ni bitiren Ataç, üniversite giriş sınavlarında Türkiye doksan dokuzuncusu olarak Boğaziçi Üniversitesi İşletme  bölümünü kazandı-.   Ancak yüksek öğrenimini tam bursla North Carolina’da Davidson College’da 1997-2001 yılları arasında üstün başarı ile tamamladı.

Amerika Birleşik Devletleri’nde yüksek öğrenimini tamamlayan Cana Ataç 2001 yılında Türkiye’de Arthur Andersen (Ernst Young)’da profesyonel iş hayatına başladı.  2003-2011 yılları arasında Arçelik A.Ş.’de  yurt içi, yurt dışı üst düzey görevlerde bulunan Ataç, 2011-2014 arasında da Doğuş Medya Grubu ve Markafoni’nin ortak kuruluşu  Enmoda.com’da pazarlama ve  prodüksiyon yöneticisi olarak e-ticaret alanında başarılı çalışmalara imza attı. 2014’te Sait Halim Paşa Yalısı İşletmesi tarafından Pazarlama Koordinatörü olarak transfer edildi. Pazarlama ve Satış Koordinatörü olarak çalışma hayatını sürdürdüğü Sait Halim Paşa Yalısı İşletmesi’ne 2017 yılı başında;  Genel Koordinatör olarak atanan Cana Ataç, öğrenciliğinde ve profesyonel hayatında ulusal ve uluslararası çok sayıda kursa ve konferansa katıldı. Cana Ataç evli ve çok iyi derecede İngilizce ve Fransızca biliyor.  

SAİT HALİM PAŞA YALISI İŞLETMESİ
19. yüzyıl son çeyreğinde Osmanlı mimarisinin görkemli atmosferiyle büyüleyici Boğaz manzarasını bir araya getiren Sait Halim Paşa Yalısı günümüzde düğün, kutlama, kurumsal toplantı ve kurumsal davetlerin vazgeçilmez adresi. Her türlü organizasyon için her mevsimde  eşi bulunmaz tarihi bir mekan olan Sait Halim Paşa Yalısı,  13 farklı etkinlik alanı ve 800 kişilik banket kapasitesiyle düğünden konferansa pek çok farklı etkinliğe profesyonel ve dinamik ekibiyle ev sahipliği yapıyor. Sait Halim Paşa Yalısı, yaz aylarında yalının denize nazır bahçesi pazar kahvaltıları , açık hava sinemaları ve benzer etkinlikleri ile İstanbullulara farklı keyifler yaşatıyor. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder