11 Şubat 2017 Cumartesi

Yılın ilk Webrazzi konferansı E-Ticaret 2017’nin ilk konuşmacıları belli oldu!

Her yıl olduğu gibi, bu yıl da merakla beklenen Webrazzi E-Ticaret konferansı bu yıl 15 Şubat’ta gerçekleşiyor. Türkiye e-ticaret sektöründeki gelişmeleri enine boyuna ele alacağımız konferansta birbirinden önemli isimleri sizlerle buluşturacağız.


Sektörün öne çıkan oyuncularıyla dikey e-ticaret, perakendecilik, sosyal ticaret, tedarik süreçleri gibi konuları paneller ve söyleşilerle ele alıp, ilgiyle takip edilen “Girişim Sunumları” oturumlarında başarılı girişimlerin bugünlere geliş hikayesini dinleyeceğimiz, yine dopdolu geçecek E-Ticaret konferansına hazır olun. Konferansta bizimle birlikte olacak ilk isimler; bavul.com Ülke Yöneticisi Arda İpekçi, Paratika-Asseco SEE Bölge Satış Yöneticisi Borga Akvardar, Paratika-Asseco SEE Grup Yöneticisi Burak Kutlu, Prisync Kurucu Ortağı Burç Tanır, Enuygun.com Kurucu ve CEO’su Çağlar Erol, Turkcell Bireysel Satış Direktörü Kadri Özdal, Insider Kurucu Ortağı Muharrem Derinkök, Startsub.com Kurucu Ortağı Serkan Kocaman, Productsup Chief Revenue Officer görevindeki Volker Schmidt, PayU Türkiye CEO’su Yunus Emre Güzer, oBilet.com Kurucu Ortağı Yiğit Gürocak ve n11.com Strateji ve Planlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Yushik Kim.

Siz de Türkiye’de E-Ticaret sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmek istiyorsanız acele edin, konferansta yerinizi garantileyin!


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder