18 Şubat 2017 Cumartesi

Güncel ve Gerçek Bir Turizm Haberciliği Hizmeti

Güncel ve Gerçek Bir Turizm Haberciliği Hizmeti
Turizm dünyasına ait en önemli ve güncel haberlerin sunulduğu turizmekstra.com ile gerçek bir turizm haber sitesi hizmeti gerçekleştiriliyor. Türkiye'den ve dünyadan birçok güncel turizm haberleri, okuyucular ile her gün düzenli olarak paylaşılıyor. Turizm konusu ile birlikte kültür ve sanat, eğlence, konaklama ve ulaştırma gibi turizmin alt dallarına da haberler aracılığı ile değiniliyor. Okuyucunun turizm kategorisinde merak ettiği ne varsa, bu platformda her gün yeni içerikler ile birlikte sunuluyor.

Yeni Seyahat Noktaları, Mekanlar ve Deneyimler Bir Arada Seyahat ve turizm meraklılarını ilgilendirecek tüm güncel turizm haberleri bu sitede. Yeni açılan bir mekanın detaylarından dünyada gezilebilecek yeni şehirlere kadar farklı keşif rehberleri sunuluyor. Bir turizm haber sitesi olarak okuyuculara turizmden çok daha fazlası veriliyor. Seyahat planlamak isteyenler ya da sadece okuyarak dahi olsa yeni yerler keşfetmek isteyenler, turizmekstra.com içerisinde keyifle bir araya geliyor.
İnsanı İlgilendiren Her Kategori Bu Sitede
 Turizm haberleri ile birlikte sağlık, moda, otomotiv, ekonomi ve alışveriş gibi konularda da güncel haberlere ulaşmak mümkün. Site içerisinde en çok okunanlar ve son haberler gibi sekmeler sayesinde de yeni haberlere daha kısa sürede ulaşmak mümkün. İnsanı ilgilendiren ve dünyada turizme bağlı olarak gelişmekte olan tüm konular için içerikler okuyucu ile buluşturulmaktadır. Sergiler, kongreler, paneller ve yeni açılan müzeler hakkında da bilgilendirmeler bulunmaktadır.

Alanında Uzman Bir Habercilik Ekibi
Güncel turizm haberleri için çalışmakta olan uzman ve deneyimli, büyük bir kadro görevlerini gerçekleştirmektedir. turizmekstra.com içerisinde dürüst ve doğru habercilik anlayışından ödün verilmiyor. Ayrıca site tasarımı ve kullanımı ile de okuyuculara büyük kolaylık sağlanıyor. Yeni haberlerden anında haberdar olabilmek için de e-posta aboneliği hizmeti gerçekleştirilmektedir. Böylelikle okuyucular her gün online turizm gazetesinde neler olduğunu görüntüleyebilir ve yeni aboneler bu şekilde kazandırılabilir.

Keşfetmeyi seven, yeni yerler görme heyecanını yaşayan ve seyahat tutkunu olan herkesin keyifle içerisinde var olacağı turizmekstra.com ile güncel ve doğru turizm haberlerine tek bir platformdan ulaşmak artık mümkün. Haberlere ulaşmak ve içerikleri görüntülemek için siteye giriş yapmak yeterli. Hiçbir üyelik işlemi bulunmamaktadır. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder