21 Ağustos 2015 Cuma

Anadolu Efes The Stevie Awards’ta 4 ödül birden kazandı

Anadolu Efes, dünyanın en itibarlı ödül organizasyonlarından biri olan The Stevie Awards 2015’ten 4 ödülle döndü.Anadolu Efes, iş dünyasının küresel ölçekteki en büyük ve en itibarlı ödüllerinden biri olan  ‘The Stevie Awards’ - Uluslararası İş Ödülleri’nde 4 ödül birden kazandı. Anadolu Efes'in, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ortaklığında hayata geçirdiği Gelecek Turizmde, ‘Avrupa’nın En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi’ kategorisinde ikinci kez Bronz Madalya’ya değer bulundu. Gelecek Turizmde; Türkiye’nin turizm potansiyelini ortaya çıkarmak, bu alandaki istihdamı artırmak ve sürdürülebilir turizm projeleri üzerinden yerel kalkınmaya destek olmak amacıyla yürütülüyor.


Gelecek Turizmde’nin desteklediği projeleri ünlü bloggerlar aracılığıyla aktaran, Anadolu Efes’in bu yılın başında yayına başlayan dijital platformu Dünyalar Senin blogu da 'Dünyanın En iyi Blogları' kategorisinde 'Gümüş Madalya'ya layık görüldü. ‘dunyalarsenin.com’ blogunda tarihçi, seyahat yazarı, rehber Saffet Emre Tonguç'un öncülüğünde; fotoğrafçı Altuğ Galip, seyahat yazarı ve Sırt çantalılar grubu kurucusu Engin Kaban, fotoğrafçı Önder Koca, Yemek Kitabı ve Gazete Yazarı/Televizyon Programcısı Refika Birgül, blogger Billur Saatçi, akademisyen ve Styleboom blogunun editörü Burçin Akgün, Gelecek Turizmde ile desteklenen proje noktalarını gezerek izlenimlerini paylaşırken, konuk yazarlar da Türkiye ve dünyadaki önemli sürdürülebilir turizm destinasyonlarını kaleme alıyor.


Anadolu Efes ayrıca, Saha Satış Koçluğu Eğitim Projesi ile Yılın Şirketi (Yiyecek ve İçecek Sektörü) kategorisinde Gümüş Madalya, Yılın İnsan Kaynakları Ekibi kategorisinde de Bronz Madalya almaya hak kazandı.


 Saha Satış Koçluğu Eğitim Projesi’nde satış liderlerinin koçluk, insana yakın olma, yetkinlikleri okuma becerilerini desteklemek böylelikle ortak bilinç ve farkındalık yaratmak amaçlanıyor. 4 ay süren program; eğitim, takip toplantıları ve birebir geribildirim seanslarından oluşuyor. Tüm satış müdürlerinin dahil edildiği program, gelişen insan – gelişen sonuç denklemine odaklanarak danışmanlar tarafından tasarlanıp uygulanıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder