28 Ağustos 2015 Cuma

Kırman Hotels’e Kalite ve Gıda Güvenliği Belgesi

Kirman Otelleri Grup Direktörü Şükrü Çelik, "Bu iki belge ile grup olarak müşteri memnuniyetini verdiğimiz önemi belgelendirmiş olduk" dedi. Alınan iki belgeden biri Kalite Yönetim sistemi ile ilgili olan  ISO 9001, diğeri de Gıda Güvenliği ile ilgili ISO 22000 Konuyla ilgili bilgi veren kirman Otelleri Grup Direktörü Şükrü Çelik, "bu iki belge ile grup olarak müşteri memnuniyetini verdiğimiz önemi belgelendirmiş olduk" dedi.


 Çelik konuyla ilgili olarak şunları söyledi:
"Grubumuz kendi  sistemlerini kurup işleterek konuyla ilgili belgeleri almaya hak kazandı. Böylece bu konuda verdiğimiz çalışmalar ürününü verdi ve çalışmalarımız tescillendi.  Bu belgeleri alarak farkımızı da ortaya koyduk. Bu sistemler çerçevesinde misafir memnuniyetini sağlayarak sağlıklı ve kaliteli gıdanın üretimi ile gruba yeni eklenecek otel ile kaliteli büyümeye devam edeceğiz.


Bu konuda başta Grup Kalite Müdürümüz Fatih Yaman olmak üzere bütün arkadaşlarımızın katkıları var. Hepsine teşekkür ederiz. "Kirman Grubu bünyesinde, Arycanda Deluxe, Leodikya Resort, Sidera Luxury & Spa veBelazur Resort & Spa otelleri bulunuyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder