28 Ağustos 2015 Cuma

NG Sapanca’ya Dünya’nın En İyi Spa Merkezi Ödülü!

Dünyanın en prestijli lüks segment otellerinin değerlendirildiği The World Luxury Hotel Awards "En Lüks Spa 2015" ödülünün  yeni sahibi  NG Sapanca oldu. NG Sapanca Dünya’nın En İyi Spa’ları kategorisinde Türkiye’den ödüle layık görülen tek otel ünvanını aldı.


Dünya’nın en iyi lüks otellerinin misafir oylarıyla seçildiği The World Luxury  Hotel Awards'de 2015 yılının en iyi spa'ları belli oldu. Dünya’da turizm sektörünün en önemli ödüllerinden olan ve hizmet kalitesi kapsamında dünyanın en iyi otellerinin değerlendirildiği, "World Luxury Hotel Awards" ödülleri, bu yıl da sahiplerine verildi. "Dünyanın En Lüks Spa"sı kategorisinde NG Sapanca-Aliva Spa Dünyanın en lüks ‘Resort Spa'ları arasına girdi.


Muhteşem doğa ile iç  içe lüks SPA hizmeti
NG Sapanca Wellness & Convention, İstanbul’a yakın lokasyonu ve ormanla iç içe konumuyla şehrin stresi ve gürültüsünden uzaklaşmak isteyenlere doğanın enerjisini sunuyor. Misafirlerinin muhteşem bir doğa içinde dinlenerek keyifli vakit geçirmesi için her türlü ayrıntının düşünüldüğü NG Sapanca Wellness & Convention’ın SPA merkezi aynı zamanda Dünya çapında European Spa Association tarafından verilmekte olan Europe Spa Wellness sertifikasına sahip.

Ödüllendirilen kalite
NG Sapanca hizmete girdiği 2008 yılından bu yana içinde bulunduğu bölgenin gelişimine de büyük katkılar sağladı. Sapanca’nın bugün İstanbul’a yakın en önemli tatil beldesi haline gelmesinde NG Sapanca’nın payı büyük. Açıldığı günden bu yana kalite ve insan kaynaklarına verdiği önem sayesinde ulusal ve uluslar arası kuruluşlarca denetlenerek 8 kalite belgesi birden almaya hak kazanan NG Sapanca aralarında Trip Advisor, Booking.com, Otelpuan gibi misafir görüşleri ile belirlenenlerin de yer aldığı onlarca ödülün sahibi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder