31 Temmuz 2015 Cuma

Alpler’deki Club Med kayak tesisleri çocuklu ailelerin yeni gözdesi!

40 yıldır premium her şey dâhil tatil anlayışını, her yaş grubunu  düşünerek tasarlayan Club Med; Fransa, İsviçre ve İtalya Alplerinde tüm  çocuklu ailelere dağ havasının ve kayağın keyfini doyasıya yaşayacağı bir tatil sunuyor. Sömestre ve yılbaşı tatilleri de dâhil sabit kur avantajıyla %10 indirimli rezervasyon fırsatı 31 Ekim’e kadar geçerli.Premium Her Şey Dâhil tatil konseptinin yaratıcısı ve dünyadaki lider uygulayıcısı Club Med kilometrelerce uzanan pistleri, muhteşem doğa manzaraları ve her türlü kış sporu aktivitesiyle ailelere huzur içinde bir tatil için 20’nin üzerinde kayak merkeziyle hizmet veriyor. Hem deneyimli kayakçılar, hem de yeni başlayanlar için İsviçre’den İtalya’ya uzanan dünyanın en büyük ve en güzel kayak alanlarında, her türlü beklentiyi karşılayacak Club Med tesisleri unutulmaz bir kış tatili yaşatıyor. Club Med’in her şey dâhil kayak paketleri, 31 Ekim’e kadar yapılacak rezervasyonlarda yüzde 10 indirimli!


Bu tatile çocuklar da bayılacak!
Dünyanın en güzel dağlarının kalbinde yer alan Club Med tesisleri çocuklar için de unutulmaz tatil anılarının kaynağı oluyor. Club Med’de çocuklar, kayak ve snowboard dersleri ve eğlenceli aktivitelerin dışında kalan zamanlarda profesyonel görevlilere emanet edilebiliyor.  Ayrıca 4 ila 17 yaş arasındaki tüm yaş grupları için uygun Club Med çocuk kulüplerinde paket dâhilindeki kayak derslerinden de faydalanmak mümkün. Yaş grubuna göre Baby Club Med, Petit Club Med, Mini Club Med, Junior’s Club Med veya Club Med Passworld® kulüplerinde, çocukların güven ve huzur içinde eşsiz bir tatil geçirmesi sağlanıyor.


İtalya, Fransa, İsviçre veya Uzak Asya: kayak tatili için seçenek çok!
Club Med Avrupa’dan Asya’ya kadar uzanan birçok noktada premium her şey dâhil kayak tatili fırsatları sunuyor. Club Med’in, Fransız Alplerinin Valmorel, Peisey-Vallandry, Tignes Val Clareten gibi en güzel kayak bölgelerindeki 15 farklı tesisi, kış tatilinin en popüler noktaları arasında. İtalyan Alplerinde, 2.050 metre yüksekte yer alan Club Med Cervinia, Cervin Dağı’nın büyüleyici manzarasına tanıklık ediyor. İtalya’da yer alan, Avrupa’nın en uzun ikinci parkuru Pragelato ise dünyaca ünlü kayakçıların tercih ettiği noktalardan biri. Ayrıca İsviçre Alpleri üzerinde de birçok Club Med tesisi bulmak mümkün. Çin’in Yabuli veya Japonya’nın Sahoro parkurları ise ziyaretçilerine çok farklı bir deneyim yaşatarak dünyanın diğer ucunda kayak keyfi sunuyor.

Sömestre, yılbaşı ve Noel dâhil tüm tarihlerde geçerli, avantajlı premium paketler!
Avrupa Alpler’inde uçak, transfer, kayak dersi, ski pass, çocuk kulüpleri, gece eğlenceleri ve premium her şey dâhil konaklamayı da içeren ve Sömestre, yılbaşı ve Noel için de geçerli olan paketler, 7 gün, ulaşım dâhil 3.900 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder