2 Temmuz 2015 Perşembe

Mutluluğa Açılan Kapı

Doğuş Grubu bünyesinde yer alan oteller, yeni evlilere sunduğu hizmet ile masal tadında bir balayı yaşatıyor.Benzersiz atmosferi ve muhteşem koylarında en özel günlerini yaşayan çiftler, unutulmaz bir deneyim yaşıyor.Doğuş Gurubu bünyesinde yer alan, D-Hotel Maris, D-Resort Göcek, Villa Dubrovnik ve Capri Palace Hotel & Spa, yeni evli çiftlere, dört mevsim, iyot kokulu unutulmaz bir balayı deneyimi yaşatıyor. Balayı çiftleri, yeşille mavinin buluştuğu büyüleyici atmosferde evliliklerinin en özel günlerini yaşayarak, ömürleri boyunca unutamayacakları hatıralar biriktiriyor.


Akdeniz’in en güzel koyu Göcek’te unutulmayacak izler bırakan balayı oteli
Yeni evlilere hayatlarının en özel deneyimini yaşatan D-Resort Göcek, sunduğu ayrıcalıklı hizmet ile, masal tadında bir balayı vaat ediyor. Çiftleri, hoşgeldin ikramı soğutulmuş köpüklü şarap, meyve tabağı, macaron ve çikolata tabağı ile karşılayan otel, konaklama süresince de,  özel hazırladığı pastası ile çiftlere tatlı bir sürpriz yapıyor.


Datça’nın Gizli Cenneti D-Hotel Maris
Ege ve Akdeniz’in birleştiği nefes kesen Datça Yarımadası Hisarönü koyunda bulunan, D-Hotel Maris, yeni evli çiftlere hayallerindeki balayını sunuyor. “The Leading Hotels of the World” üyeliğine Türkiye'de kabul edilmiş ilk ve tek resort otel olan D-Hotel Maris, ayrıcalıklı hizmet anlayışı, muhteşem manzarası, eşsiz doğası ile romantizmin doruklarında balayı geçirmek isteyenleri ağırlıyor. Evliliğin en özel günlerinde dünyaca çapında bir çok ödüle sahip ESPA’da bedenini ve ruhunu şımartma imkanı bulan çiftler, D-Hotel Maris’in nefes kesici manzarası eşliğinde sunulan açık büfe kahvaltının yanında dünya çapında ödüllere sahip Zuma da dahil olmak üzere beş adet à la carte restoranda romantik yemekler yiyebiliyor. Çiftler, istekleri doğrultusunda suit ya da benzersiz villalarda konaklayabiliyor. 


Adriatik’in İncisi: Villa Dubrovnik
Balayını yurtdışında geçirmek isteyen çiftlere de birbirinden özel alternatifler sunuyor. Hırvatistan’ın masalsı koylarında yer alan Villa Dubrovnik yeni evlilere double rezidansta 3 gecelik bir program sunuyor. Her gün odada başbaşa kahvaltı fırsatı veren Villa Dubrovnik’te çiftler gym, havuz, sauna ve buhar odasını kullanabiliyor.  Pjerin Restauran’ın 5 yemekten oluşan menüsüyle balayının keyfini çıkaran çiftler, rahatlatıcı spa deneyimi de yaşayabiliyor. Villa Dubrovnik; Doğuş Grubu otelleri arasında “The Leading Hotels of the World” üyeliği bulunan diğer bir otel olarak dikkatleri üzerinde topluyor.


Dünyanın en çekici adalarından Capri’de unutulmaz balayı
Narenciye kokularının deniz kokusuna karıştığı Capri adasında yer alan Capri Palace Hotel & Spa’da taze çiftleri nefes kesici bir balayı bekliyor. 3 gecelik pakette, köpüklü şarap ve şefin seçimi, hoş geldiniz ikramı olarak çiftlere sunuluyor. 2 Michelin yıldızlı L’Olivo Restoran’da günlük kahvaltılarını eden çiftler, 3 çeşitten oluşan akşam yemeklerini yine restoranın romantik atmosferinde yiyebiliyor. Gozzo botlarla tüm gün boyunca büyüleyici adanın en saklı köşelerini keşfeden çiftler, Michelin yıldızlı Il Riccio’da sürprizlerle dolu öğle yemeği yeme fırsatı buluyor. 50 dakikalık İsveç masajı çiftlerin ruhlarını ve bedenlerini dinlendiriyor Dünyanın sayılı otelinin kabul edildiği The Leading Hotels of the World üyeliği de bulunan Capri Palace Hotel & Spa’da çiftler hafızalarından silinmeyecek bir balayı geçiriyor. http://www.turizminsesi.com/


       Hiç yorum yok:

Yorum Gönder