9 Temmuz 2015 Perşembe

Elite World Hotels basın mensuplarını iftar yemeğinde biraraya getirdi

8 Temmuz 2015 tarihinde  5 yıldızlı Elite World İstanbul Otel yöneticileri Turizm Medyası Basın Mensuplarıyla iftar yemeğinde bir araya gelindi.


Turizm sektörüyle ilgili  Elite World İstanbul Otellerini zincir halkalarının genişlemesi ve yapmış olduğu çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunulan söz konusu iftar  yemeğine; 


Elite World İstanbul Otellerini Yönetim Kurulu Üyesi  Emel Elik, Elite World Hotels zincirinin Genel Müdürü Ünsan Şınık, Elite World Hotels zincirinin Genel Müdürü Faik Alsaç, Elite World Hotels  Kurumsal iletişim Müdür Fatma Bilgen, Elite World Hotels Business Müdürü Adem Armusen,, Elite World Hotels zincir Pazarlama Müdürü Mustafa Meriç ve Adress İletişim Genel Koordinatörü Dilber Müge Eti  hazır bulundular.


İftar saati girdiğinde basın mensupları iftariyeliklerle  orucunu açtı. 


Bir yandan da ilahiler ve musikiler eşliğinde müzik dinletisi vardı. Elite World Hotels  geleneğine göre hazırlanan bol çeşitle hazırlanan iftar menüsü  katılımcıların beğenisini kazandı.Lezzetli iftar yemeği sonrasında Elite World İstanbul Otellerini Yönetim Kurulu Üyesi  Emel Elik bir konuşma gerçekleştirdi.


Emel Elik,Sizlerle bir araya gelmekten çok büyük mutluluk duyuyoruz, iftar yemeğimize hoş geldiniz, safalar getirdiniz. Elite World Hotels olarak iftar geleneğimizi devam ettiriyoruz. Biz dostlarımızı sevenlerimizi bir sofra etrafında görmekten son derece mutlu olan bir kurumuz. Bundan sonrada  bu geleneğimiz devam edecek. Elite World Hotels Zinciri büyüyor Marmaris Otelimizi açtık sizlerle orada da birlikte olarak deneyimleriniz alacağız.  Katılımlarınız için sizlere teşekkür ediyoruz. Güzel bir iftar geçirmeniz diliyorum dedi.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder