16 Aralık 2012 Pazar

HAVAŞ İSO BELGESİ ALDI

HAVAŞ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE ŞİKAYET YÖNETİMİ SİSTEMİ SERTİFİKASINI ALDI
Türkiye yer hizmetleri sektörünün kurucusu konumunda bulunan, uygulamaları ve hizmet kalitesi ile sektörünün gelişimine büyük katkı sunan Havaş, “ISO 10002: 2004” Müşteri Memnuniyeti ve Şikâyet Yönetim Sistemi sertifikasını aldı.

Türkiye’nin önde gelen ve en köklü yer hizmetleri şirketi Havaş, ISO 10002: 2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayet Yönetim Sistemi” sertifikasını almaya hak kazandı. Havaş, British Standards Institute (BSI) tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda müşteri memnuniyeti ve şikâyetlerin ele alınması standartlarını belirleyen “ISO 10002: 2004” belgesini aldı.

Sürekli iyileştirme, objektiflik prensiplerini benimsiyor
Havaş, “ISO 10002:2004” Müşteri Memnuniyeti ve Şikâyet Yönetim Sistemi sertifikasını paydaşları tarafından gönderilen geri beslemeleri toplaması, değerlendirmesi ve süreç iyileştirmesi faaliyetleri sonucunda almaya hak kazandı. Havaş, Müşteri Memnuniyeti ve Şikâyet Yönetim Sistemi kapsamında şeffaflık, erişilebilirlik, cevap verebilirlik, objektiflik, gizlilik, müşteri odaklılık, hesap verebilirlik ve sürekli iyileştirme prensiplerini benimsiyor ve iş modeli olarak kullanıyor.

Ayrıca ISO 10002: 2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikâyet Yönetim Sistemi sertifikası ile kuruluşların müşterilerinin şikâyetlerini nasıl ele aldıkları, bu süreci nasıl yönettikleri açısından büyük önem taşıyor.

Türkiye’de 24, Ercan Havalimanı ve Avrupa’da 9 havalimanı
Sahip olduğu teknolojik altyapı, modern ekipman ve tesis varlığı, verimliliğe odaklanan Havaş, kaliteli insan kaynağı ve hizmet anlayışı ile yurtiçinde ve yurtdışında yürüttüğü operasyonlar ile büyümesini sürdürüyor. Türkiye’de İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya başta olmak üzere 24, Kıbrıs Ercan Havalimanı ve Avrupa’da ise Havaş Europe markası altında 9 havalimanında yer hizmetleri veren Havaş, toplam 34 havalimanında faaliyet gösteriyor. Havaş’ın ana faaliyet alanlarını,  Yer Hizmetleri, Ulaşım Hizmetleri ve Antrepo Hizmetleri oluşturuyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder