8 Aralık 2012 Cumartesi

ODEON TOURS’DAN TATİLCİYE FIRSAT


TURİZMİN SESİ
Odeon Tours 2013 yılı yaz dönemi erken rezervasyon kampanyası, indirim ve sigorta güvencesi ile tatilciye fırsatlar sunuyor.Tatillerinde kalite arayanların ilk tercihi ODEON Tours, erken rezervasyon kampanyasıyla tatilcilere yüzde 45’e varan indirimlerin yanı sıra tüm taksitli kredi kartlarına vade farksız 12 taksit olanağı sunuyor. Ayrıca ODEON Tours, tatile 72 saat kalana kadar koşulsuz iptal hakkı tanıyan ‘Erken Rezervasyon Sigortası’ ile tatilcilerin son dakika değişikliklerine de imkan sağlıyor.ODEON Tours, tatilcilere erken rezervasyon kampanyası ile yüzde 45’e varan indirimler sağlıyor. Tüm taksitli kredi kartlarına vade farksız 12 taksit imkanı sunan 2013 yaz dönemi erken rezervasyon kampanyasına katılanlar, Allianz Sigorta güvencesi ile erken rezervasyon sigortası yaptırıp koşulsuz iptal hakkına da sahip oluyor.

Odeon Tours İç Pazar Müdürü Akın Aksu, erken rezervasyonun bu yıl 15 Kasım’da başladığını ve aradan geçen 1 hafta içinde çok sayıda talep geldiğini belirtti. Artık tatilcilerin erken rezervasyona alıştığını ve kış aylarından itibaren yaz aylarını planladığını söyleyen Aksu, “Eskiden erken rezervasyonu kaçırmak rakamsal olarak daha fazla ödemek anlamına gelirken, artık erken rezervasyonu kaçırmak yer bulamamak anlamına da geliyor. Özellikle bu sezon yurt dışından artan taleplerle birlikte istenilen tesislerde yer bulmak şimdiden zorlaşmaya başladı” dedi.

‘Tesis sayısı 400’ü aşacak’
Aksu sözlerini şöyle sürdürdü; “Misafirlerimizi erken rezervasyon konusunda özellikle uyarıyoruz. Bu dönemi sadece indirim olarak değerlendirmesinler, istedikleri tesiste ve zamanda tatil yapmak istiyorlarsa erken davranmalarında fayda var. Ancak hayatın değişkenliğinden dolayı erken rezervasyon yapmak için tereddütte kalanların da bu şansı kaçırmamasını istiyoruz. Tatil tarihinizi belirlemenize karşın son dakikada bir işinizin çıkmasından endişe ediyorsanız, tatilinize 72 saat kalana kadar koşulsuz iptal hakkı sağlayan erken rezervasyon sigortası yaptırabilirsiniz. Tatil bedelinizin sadece yüzde 1’i kadar bir tutarı, yani 10-20 TL gibi bir rakamı ödeyerek, tatilinizin iptal olması durumunda paranızın tamamını, iş ortağımız Allianz Sigorta güvencesiyle koşulsuz geri alabilirsiniz.” Aksu ayrıca 85 tesisle başlayan kampanyada tesis sayısının 400’ü aşacağını sözlerine ekledi.

Tur programları hakkında bilgi almak ve kayıt yaptırmak için ODEON Tours Çağrı Merkezi 444 0 684’yi arayabilir, www.odeontatil.com   adresine ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder