3 Eylül 2014 Çarşamba

Amsterdam’da Gazze Dayanışma Gecesi

Gazze’de yaşanan insanlık dışı olaylar karşısında harekete geçerek, geçtiğimiz haftalarda  Hollanda’da bir dizi etkinlikler organize eden ‘Stand up for Palestine grubu’ Amsterdam’da  Gazze Dayanışma Gecesi organize ediyor.

Stand up for Palestine sloganın yer aldığı T-shirts’leri değişik mekan ve organizasyonlarda satışa sunarak, Gazze’ye yardım toplayan gençler 7 Eylül Pazar akşamı Amsterdam’da düzenleyecekleri Gazze Dayanışma Gecesiyle toplanan miktarı ve Gazze’de uygulayacakları projeyi açıklayacaklar.
Gazze Dayanışma Gecesine Hollandanın tanınmış siyasetçilerinden Anja Meulenbelt, sanatçı Nilgün Yerli, Yazar ve televizyon yapımcısı Umar Mirza gibi isimler de katılarak, Gazze’ye yardım kampanyasına destek verecekler.

Amsterdam’da yapılacak dayanışma gecesine katılanların üzerinde Stand up for Palestine sloganı yazan ve şu ana kadar 3000’den fazla satışı yapılan T-shirt’ler olacak.Tüm satışlar ve giriş bileti ücretlerinden elde edilen miktarın Gazze’ye yardım olarak gönderileceği Gazze Dayanışma Gecesine sizi de davet eder, kampanyaya destek gecesine katılmanızı rica ederiz.

Tarih: 7 Eylül 2014, Pazar
Yer: Sky Palace Amsterdam
Adres: Jan Rebelstraat 21, Amsterdam Osdorp
Saat: 17.00

Stand up for Palestine
Organizyonu
www.standupforpalestine.com
info@standupforpalastine.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder