18 Eylül 2014 Perşembe

Radisson Blu Hotel, Kayseri’de açıldıRadisson Blu Hotel, Kayseri ‘yi Misafirperverliği ve Lezzetleriyle buluşturacak .İstanbul’da Maslak Eclipse, Vadistanbul gibi çok özel projelerde imzası olan Artaş Grubu, Kayseri Park AVM’den sonra, şehirdeki ikinci büyük yatırımı Radisson Blu oteli, uluslararası zincirin Türkiye’deki onuncu oteli olarak Kayseri’de hizmete açtı.


Türkiye’nin önemli sanayi merkezi olan Kayseri’de özellikle iş dünyasına hizmeti hedefleyen Radisson Blu Hotel, Kayseri’nin markalaşması yolunda önemli bir adım olacak. İş adamlarına ve Erciyes Kış turizmi kapsamında kayak sporu meraklılarına, beş yıldız standartlarında hizmet verecek olan tesisin, otel binası modern mimari öğeleri ile şehir siluetine katkı sağlarken, iç dekorasyonunda yöresel renk ve çizgileri ile öne çıkmaktadır. Radisson Blu Hotel Kayseri’ye, 30 milyon Euro yatırım yapıldı.


Anadolu misafirperverliği ve lezzetleriyle buluşturmak
Deneyimli mutfak şeflerini de ekipleri bünyesinde barındıran Radisson Blu Hotel, Kayseri hizmet sektörüne bakışını değerlendiren, otelin genel müdürü Mehmet Mülayim şunları söyledi:“Tüm personelimiz uluslararası oteller zinciri Radisson Blu’nun, 100% misafir memnuniyeti sözünü yerine getirmek üzere, özel seçilmiş ve eğitilmiştir. Misafirlerimizin beklentilerini aşarak, onları Anadolu’nun misafirperverliği ve lezzetleri ile buluşturmak öncelikli hedefimiz” diye konuştu. Şehir merkezinde yer alan Radisson Blu Hotel, Kayseri yerli ve yabancı ziyaretçilere 244 oda ve suiti, balo salonu, toplantı salonları, açık büfe restoranı, Roof restoranı, Roof lounge’u, Pastahanesi ve geniş bir alana yayılan Fitness ve Spa alanları ile hizmet vermeye başladı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder